Bir gündür İnternet yok

Interneti baglatirken 70 megabit hıza kadar çıkabileceğini söyledi hanımefendi ben de bir üst pakete geçtim fakat olduğu gibi kaldı 35 megabit sabit üstüne üstlük 1 gündür İnternet yok arıza kaydi oluşturdum türk Telekom ekipleri sorunu halledecek dediler ne arayan var ne soran var ne de ekip geldi bir gündür İnternet sorunu çözülecek diye bekliyoruz yarın sabah da böyle uyanirsam iptam edicem aboneligimi yeter artik bıktık

1 Beğeni

durum bu

Maalesef ilk önce dsl ve internet ışığının yanması gerekiyor. Eğer düzelirse hat değerlerinizi atın inceleyelim.

1 Beğeni

Paket yükseltmeyi yapali 3 4 gün oluyor hızım artmadı diye kayıt oluşturdum İnternet kesilmeden önce verdikleri cevap herhangi bi sorun yok oldu internet kesintisi ayin 7sinde oldu eğer megabitin neden artmadıgina bakacaksak dsl ve internet ışığıyla alakasi yok diye düşünüyorum

Biz buradan teknik işlem uygulayamadığımız için hat değerlerine göre yorum yapıyoruz. Sinyal olmadan hat değerleri görüntülenemez. Paket için tekrar kayıt açtıysanız ilgili birim bakacaktır.

1 Beğeni