Binaya birden fazla fiber çekilebilir mi?

Merhaba, arkadaşlar. Oturduğum binada Turkcell Superonline fiber ve Türksat Kablonet alt yapısı mevcut. Birde standart olarak bildiğimiz telekom’un bakır dsl alt yapısı mevcut. Şu an TürkNet VDSL abonesiyim. Biz bu binaya Türk Telekom’un fiberini getirtebilir miyiz? Türk Telekom getirtip TürkNet üzerinden fiber’den yararlanmak istiyorum. Telekom senin binanda Superonline fiber ve Türksat kablonet var deyip fiber çekmeyebilir mi? Ve ya nasıl bir süreç izlemeliyim? TT fiber gelirse güzel olur aslında TürkNet’den fiber alırız :slight_smile:

Bunun için oturduğunuz binadakiler ile toplu bir şekilde imza toplayıp dilekçe hazırlamanız gerekmektedir. Bağlı olduğunuz Türk Telekom Müdürlüğü’ne dilekçeyi bıraktıktan sonra size geri dönüş sağlanacaktır. Bana kalırsa 2 adet fiber altyapı bulunan binaya TT’nin fiber getireceğini sanmam ama genede şansınızı deneyebilirsiniz.

Superonline fiber varsa zor gibi. Anlamsız bir yatırım olur zaten.

Türknet, Superonline altyapısı ile hizmet verebilse harika olacak. Bizim sitede de Superonline fttb var fakat benim bakır tel ile gelen turknet VDSL ondan iyi. Gerek gecikme gerek fiyat performans olarak. Superonline bu işi Türknet kadar iyi yapamıyor.

Kısmen katılıyorum belki biri çıkar Superonline pinglerini vs atar ama iyi olduğunu bende düşünmüyorum