Bıkkınlık geldi be TurkNet

Bu konu hakkında bir süre bilgisi veremiyorum malesef.

@mehmetcan yani fal bakmaya devam edecez diyorsunuz. üç vakte kadar düzelir insallah Tabi bu arada bu kadar insan mağduriyetlerinden dolayı iptale gitmezse.

1 Beğeni

TurkNet fal bakmak yerine sorunları düzeltmek için çalışmayı tercih ediyor merak etmeyin :+1:

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy: Bence sende bu cümleye inanmadın. Perişan olduk be

Inanmadığım şeyler üzerine cümle kurmam genelde.

@mehmetcan ciddden komikti kabul ediyorum :grinning: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
26 gündür pardon 5 dakika sonra 27 olacak 27 gündür nasıl çözemediğinizi gördük beyfendi. milletle dalga geçmeyi bırakında taahhüt ettiğiniz hizmeti sağlayınız.

1 Beğeni

Çalışma bir ay sürmez yeni altyapımı kuruluyor anlamadım? 1 aydır herkes şikayet ediyor sonuç yok sence neden inanalım. Ayrıca senin inanman hiçbirşey ifade etmez. Önemli olan bizim inanmamız yani müşterilerin inanması.

Valla kardeşim ben o kadar üzülüyorumki şu 85 tl yi ödediğime. Şuna benziyor gidiyorsun markete 85 tl veriyorsun adam sana hiç birşey vermiyor çık dışarı diyor. Aynı şey

Bende aboneyim dikkatinizi çekerim.

aynen hocam dün düzeldi dedik tam hersey rayına oturdu. bugün hop döndük başa. ve hala aynı sakız ağızlarında kısa sürede çözeceğiz. bir kişi de çıkıp arkadaş biz bu işin altıdan kalkamıyoruz siz başınızın çaresine bakın diyemiyor. ama bende kısa sürede TurkNet 'i btk cimer tuketici hakem heyeti üzerinden dize getireceğim.

hiç yeni üyeye benzer bir halin yok hocam senin ev sahibi gibi sabahtan beri çözüyoruz çözeceğiz savunmasındasın burdaki insanlar çok gergin. konunun muattabı değilsen girme araya. bak @EFG bile dahil olamıyor çünkü link yiyeceğini biliyor.

Yeni aboneyim yada yeni üyeyim diye bir yazı yazdığımı gördünüz mü?

Kanka sen beni neden hep kızdırıyon :joy::joy::joy::rofl::joy: ee biz haklıyız neden uzatıyon vallahi haklıyız billahi haklıyız sende biliyon. Allah aşkına 1 aydır 10 mbps internet kullanıyoz

Burada kızmaniz benimle ilgili bir durum değil. Ben size aldığım bilgiler doğrultusunda çalışmalar sürüyor diye bilgi veriyorum siz bana tepki gösteriyorsunuz.

2 Beğeni

pardon oraya yeni kelimesi girmiş kusura bakma. :grinning: abone olduguna pek inanmadım.

Sen, TurkNet çalışanı mısın hocam? Cidden samimiyetimden soruyorum. Kim, size bu bilgileri nasıl veriyor? Teknik destektekilerin bile bu bilgilerden haberi yok. Adama port almışsınız diyorum, millet öyle söylüyor diyorum “benim haberim yok böyle bir çalışmamız yok.” diyor sonra kıvırıyor olabilir diyor.

O zaman aç bilgisayarından Yellowstone s2e3 1080 de izle yerime :rofl: yani ne diyeyim

Saturasyon konusu burası değil. İlgili konu üzerinden takibini yapabilirsiniz.

:grinning: :grinning: teşekkür ederiz yönlendirmen için hocam.

Bir şey değil. Iyi akşamlar.