Ben evime bölgeme gigafiber isterim

ayda hepsi topu topu 139.90 :joy::joy:

videoyu görünce hepsinin gigafiberi varmış ha diyesim geldi :pleading_face::sweat_smile:

2 Beğeni

Hani baksana ne kadar üstelesek yine getirmiyorlar bunun için türknetin proje çizmesini bekleyeceğiz

Ben TurkNet i anlamış değilim. Gigafiber altyapı için site yönetimi olarak basvurduk geri dahi dönmediler onu anladık altyapı yok. Kurumsal olarak vdsl için basvurdum bugun onada geri dönmediler henüz :slight_smile: Web sitesinde form olarak olusturulan taleplere bir gıcıklıkları var herhalde :slight_smile: online basvuru yaptırsa kurumsal olarak yapacaktım ama onuda yaptırmıyor :slight_smile: Bu seferde TurkNet müşterisi olamadık comnet ten basvuru yaptım bende konunun aciliyetinden ötürü ve 5 dk sonra hemen aradılar evrakları taratıp sisteme yukledim ve basvuruyu aldılar evraklar kendilerine ulaşmadan. Kuruluma gelen arkadaslara verecekmişiz ıslak imzalı olanları. Bireysel sıfırdan baglantılardada kurulum bedeli almaya baslamıs sanırım TurkNet .

yaptığım yprumun üzerine Turknetten hosgeldin hediyesi bir ay bedava kodu geldi :slight_smile: Chrome da bildirim olarak geldi. Yeni abonelik yapacak olana linki paylaşayım :slight_smile: Hediyeyi yollayana kadar keske geri donus yapaydılar daha iyiydi:)

Arkadaş daha yeni fiberin olmadımı senin ya bırak giga yı başkaları kullansın hiç fiberi olmayan

1 Beğeni

Upload 8 ile sınırlı olduktan sonra. Fiberin ne kıymeti var ? Özgür bir internet istemek suç mu hocam :frowning:

Haftalardr yavaşlık var zaten bu turknette yoğun çalışmadan dolayı ne ilgileniyorlar ne bakıyorlar

Yav orası öylede hani hiç fiberin f sini bile görmeyen yerler de varya onun için diyorum

Keşke herkes ulaşabilse :slight_smile:

1 Beğeni

Starlink Türkiye gelsin bakalım dengeler nasıl olacak belki fiber bitirir yeni yeni internet hizmetleri görürüz

Gigafiber ile ne gibi bir iş yapılıyor? :flushed:

Sanki dünya kurtuluyor gerçekten bende merak ediyorum

derin işler kanki :smile: adam cloud sunucu vs işleri var demekki ondan dedim… Şahsen bende olsa evime oyun sunucuları kurardım :smile:

1 Beğeni

Vallaha benim tek istediğim düzgün bir upload. Geçen aylar 200 250gb cloud yedeği yapayım dedim 3 gün pc açık durdu gece gündüz elektrik israfı. Hala 8 upload mı olur ya benim telefonun 1 dk çektiği video 1.5gb

1 Beğeni

İş denilince evden çalışma vs diye düşündüm. Ticari kazanç için yapıyor ise ona zaten karşıyım

1 Beğeni

Ah vae gelince yapa uçtu gitti bizim 15 20 civarı uploud um vardı kıymetini bilemedik yapa nın ozaman lar herkes uyarıyordu sendeki uploud yarısını görmeyenler var diye @ModeratriX tutturduk bir vae diye şimdi şimdi bulduk vae mizi 8 i geçmiyor

1 Beğeni

Bu alım gücü ile gelsede alamayız. 110 dolar aylık. Kit 600 dolar. İstese zaten hizmet verir hemen. Gebzede ki yer istasyonu aktif. Belki yerel engellerede takılmış olabilir.