Belirtilen hızı alamıyorum

Etrafımda bulunanlar ortalama 65 70 mbit gibi değerler alırken benim altyapı sorgulamam 61 olmasına rağmen modem gelenim 38-39 mbit, snr değerlerimin düşük olmasından kaynaklı sorun olabileceğini düşünüyorum fakat yönlendirilen türk telekom ekipleri de doğru düzgün birşey yapmayıp bana santrale olan uzaklığınızdan dolayı maksimum bu hızı alabilirsiniz deyip geçiştiriyor, 1 haftadır bu şekilde bekliyorum bir an önce yapılacak bir şey varsa yapılmasını istiyorum artık.

Modem hat değerlerinizi atar mısınız ?

Altyapı sorgulamaya pek aldanmayın ben de 82 çıkıyodu aldığım en fazla 15 hahahah

telekomdan düzeltmeye çalışırken iyice canına okudular, 39000 gelen 5128 giden vardı, TurkNet 'e yazıyorum doğru düzgün geri dönüş bile alamıyorum bu da gittikçe sinir bozucu bir hal almaya başladı.

Adsız

Sen yine iyisin 30 mbit de az değil. Bende olmayan altyapıya var yazmışlar ne saha dolabı uzaklığım 84 metre ne de 82mbit destekleniyor

muhtemelen o gözüken portu kullanmıyorsun, TurkNet 'te doğru düzgün bir şey yapmıyor bu durumda sanırım. Biraz üstüne varsan bu olayı çözersin diye düşünüyorum.-

Porttan değil kardeşim telekom saha ekibinde tanıdığım var altyapı yok sizin orda yanlış girildi o bilgi dedi direkt. Ben de cimere yazdım bakalım cevap bekliyorum.

Valla illallah ettirdiler artık zaten, şu ülkedeki internet sorunu anca 2050 de çözülecek gibi.

Herkes işini doğru yapsa bu ülkede her sorun çözülür aslında

2 Beğeni

TurkNet Online İşlem Merkezi’deki teknik durum bilgilerini atar mısınız ? zayıflama oranına bakmak istiyorum.

Zayıflama 0 gözüküyor bende, arıza kaydından gelen veriler ise şu şekilde

Upload Noise Margin : 7.5 dB
Upload Attenuation : 37.8 dB

Download Noise Margin : 8.3 dB
DownloadAttenuation : 19.0 dB

Zayıflama uçmuş iç tesisatınızı değiştirin.

1 Beğeni