Başka operatörden Türknete geçiş hakkında

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

Abonelik sizin üstünüze değilse abonelik sözleşmesini sizin geçiş talep formlarını (churn evrakları) mevcut aboneliğin yasal sahibi imzalaması gerek.Evraklarda yasal sahibin bilgileri ve imzası olduğu sürece herhangi bir sorun çıkmayacaktır.Ayrıntılı fatura talebi herhangi bir ek ücrete tabi değil basılı olmadığı sürece.

o iş olmaz dostum. eski abonelik kimin uzerineyse yeni abonelik de onun uzerine olur. yada digerini iptal edersiniz, sen yeni abonelik basvurusu yaparsin. yeni abonelik sureci daha uzundur.

2 Beğeni

Mevcut aboneliğimin TurkNet’e geçişini bu şekilde sağladım lütfen yanlış bilgilendirme yapmayalım.

ne demek istediğinizi anlayamadım? ben de sizinle aynı şeyi dedim ama…

Öncelikle bu iş olur.Daha önce kullandığım İSS aboneliğimin yasal sahibi aile fertlerimden biriydi TurkNet geçişi yapıldı ve şu an bana ait.Müşteri hizmetlerinin de daima belirttiği gibi mevcut aboneliğinizi sonlandırmadan geçiş başvurusu yapmanız işlemlerin daha hızlı gerçekleşmesi için çok mühim.Fakat siz diğerini iptal etmesini belirtmişsiniz.İptal edip yeni abonelik başvurusu sağlarsa kurulum ücreti bile alınabilir bunu da göz önünde bulundurmak gerek.

ben bu cümleden şunu anladım… “eski iss başkasının adına ama turknetin yolladığı belgelere ben imza attım. bir sorun olurmu”
bu şekilde olacağını sanmıyorum. o zaman herkes başkasının adına aboneliği değiştirir. @Mr.Kacar

Eski abonelik kimin adına ise taşıma yapılacak abonelik te onun adına olmalı diye biliyorum

1 Beğeni

Teşekkürler. Hat sahibinin üzerine olacak şekilde düzenledim.

2 Beğeni