Başka operatörden türknet ailesine geçiş =)

Merhaba değerli TurkNet ailesi,
Bugün başka bir operatörden TurkNet ailesine katılmak için başvurdum =)
Dijital kimlik onayı İşletmeci Değişikliği Onayı Hatta sesli onayı bile ben arayarak verdim =)
Online işlemlere girdiğimde
Bağlantı İşlemlerinize Başladık
Başvuru Aşamasında Hata Oluştu yazıyor.
Müşteri numaram :3096818data
Yardımınızı rica ediyorum.
SEVGİLERİMLE
SERCAN

Merhaba hoş geldin. Bugün bende başka bir operatörden TurkNet 'e geçiş başvurum tamamlanmış oldu ve artık TurkNet’ten hizmet alıyorum. :slight_smile:

İlk başta benim de dijital onayım reddedilmişti diğer karşı operatör tarafından. TurkNet OİM’den aktivasyon kısmında bunu belirterek ıslak imzalı bir şekilde evrakları teslim ettim ve daha sonrasında TurkNet beni adıma diğer operatöre evrakları iletti. Daha sonrasında da ben diğer operatör ile iletişime geçerek en kısa sürede geçiş talebimi onaylamalarını rica ettim. Ve bugün geçişim onaylandı. O yüzden endişe etmemeni rica ediyorum. Geçiş süreci bazen uzayabiliyor karşı operatör kaynaklı ama elbet sonunda TurkNet tarafından geçişin ve aktivasyonun yapılıyor.

Teşekkürler yanıt için hoşbulduk mutlaka haklısın beklemekten başka seçenek kalmıyor =) iyi akşamlar.

Selamlar @SERCANBEY, foruma hoş geldiniz :raised_hand: Arka planda hizmetinizi inceledim. Şu anda aktivasyonunuz normal seyrinde devam ediyor. Olağandışı bir problem olması halinde ekipler mutlaka sizinle iletişime geçecektir. TurkNet ailesine hoş geldiniz :heart_hands:

2 Beğeni

Merhabalar alperen bey çok teşekkürler TurkNet ailesine katılmak için sabırsızlanıyoruz =)
Hoşbulduk çok teşekkür ederim bilgilendirme için.
Sevgiler.

1 Beğeni

Hangi iss den geçiş yaptınız @SERCANBEY

Lokal bir iss den geçiş yaptım @JaraiYas

@alperenatici Alperen bey bugünde 4.kez başvurumu reddettiler yardımınızı rica ediyorum.
Saygılarımla

Ekiplerle durumu görüşüyorum. En kısa sürede tamamlanması adına gereken adımlar atıldı :handshake:

Çok teşekkür ederim alperen bey saygılarımla :+1:

Bugün itabari ile türknetten hizmet alıyorum =) konuyu kilitleyin hocam saygılarımla =)