Bağlantım sürekli kopuyor

Yaklaşık 10 gündür bağlantım sürekli kopmaya başladı. Ve son 2 gündür çıldırtır seviyede günde 50 kere kopuyor geliyor kopuyor. Abartmıyorum her 10 dakika da bağlantım kopuyor. Ve hala buna çözüm bulunmadı bu sorunu ilk bildirdiğimde bana “sorun yok. tarafımızdan sorunsuz kullandığınızı görüyoruz.” gibi dalga geçici bir açıklama yapıldı.

Telefon hattı splitter kullanmıyorum, hattım direk kofra’ya bağlı. Kablomda kofra bağlantısında ve modemimde sorun yok 100 kere kontrol ettim. Yeter Allah aşkına bir yetkili dönüp cevapda vermiyor sorunda çözülmüyor. Derdiniz ne sizin amacınız modem satmak mı. Modem reklamı başlattığınız anda bağlantımızın anasını ağlattınız. Bunu bilerek yapıyorsunuz. Ve bi yetkili ile görüşmek istiyorum artık yeter.

1 Beğeni

aynı sorunu yaşıyorum türk telekoma geçiş işlemi başlattım bilerek hızımı düşürdüler

Bende hiç gelmiyor net. Ama bakarsan ağa bağlıyım dsl ışığım sabit herşey normal ama net yok içi boş bir bağlantı var Google bile açılmıo. Samsung telefonum İnternet olmadan bağlı die ikaz veriyo ve bağlantı üzerinde ünlem işareti çıkıo yapmadığım kalmadı hâlâ çözülmedi

Etem Bey, Merhaba modem arayüzünden hat değerlerinizi ve TurkNet TurkNet Online İşlem Merkezi’den teknik bilgiler kısmını SS olarak ekler misiniz lütfen ?

Bu istediğiniz bilgileri neden istiyorsunuz siz kimsiniz? Yetkiliyseniz sizin sistemlerinizde her şeyi görebiliyor olmanız lazım benden neden istiyorsunuz? Yok yetkili değilseniz, bir şey istemeyin.
Şu illet verem problemim çözülsün istiyorum.,
Ayrıca Forumda iki de bir nezaket vurgusu kibarlık vurgusu yapan pop-up’larınızdan sıkıldım dalga geçmeyin. Bu kadar yetersiz hizmetten sonra insanların sinir harbi yaşadığını biliyorsunuz. Saldırmasınlar diye önlem almaya çalışıyorsunuz.
Önce Abone yaparken tüm teknik yetkililere telefonla ulaşabilme rahatlığını abone olduktan sonra kısıtlamayı kaldırın sonra forumlarda boy gösterin.

Abi burası forum. Teknik yetkili yok burada

2 Beğeni

Sana yardımcı olmak isteyene nasıl davranıyorsun ayıp yaptığın

3 Beğeni

Ayıp olan nedir anlayamadım. Web sitesi satın aldım yayına hazırlamaya çalışıyorum. 10 gündür hiçbir şey yapamadım kanser olmuşum. İşim gücüm yok bu şekilde iş yapıp bir kazanç kapısı açmaya çalışıyorum ama 10 gündür bağlantı leyla modunda. Hele şu son 3 gündür çıldırmamak elde değil. Bağlantı abartısız 10-15 dakikada bir kopuyor. Tüm gün böyle. Yaptığım çalışmaları da online yapıyorum ayrıca kaydetmeyi unuttuğum anda bağlantı gittim bi daha ne yapmıştım ben diye onu düşünüyorum. türk net de sağolsun benimle dalga geçer gibi “hattınızda hiçbir sorun görünmüyor” iletisi veriyor bana TurkNet Online İşlem Merkezi’den.

Ayıp dediğin şey bu türknetin yaptığının yanında 1000 hafızın hatim duası kalır.

Umarım işinde başarılı olursun. Ayıp olan nokta, burası forum sitesi burada yetkili TurkNet çalışanı bulunmuyor. Gönüllü yardımsever insanlar sorun yaşayanlara yardımcı olmaya çalışıyor. Ama siz, sizden yardımcı olmak adına hiç bir tehlike yaratmayan bilgileri sanki üzerinizde işlem yapacağını imâ ederek agresif bir şekilde tersliyorsunuz. Kabul edin lütfen.

2 Beğeni

Burası, TurkNet firmasına ait bir platform ve bu firma tarafından yetkilendirilmiş maaşları ödenen kişiler tarafından yönetilen bir forum sitesi değil mi?

Yok değiller gönüllü yardımseverler diyorsanız eğer gelin bir araya gelelim yazalım 5000 tane dilekçe gidelim hakem heyetine.

Kusura bakmayın ama Benim 3 gündür yaşadığım baş ağrısını yaşamış olan tek bir insanoğlu tanımam sakin kalsın. Evde 4 yaşında kızıma bile bağırmak zorunda kaldım bugün. Yanlış anlamada bi atasözü var bilir misin güzel arkadaşım.

“Bana damdan düşeni getirin.” Bak gecenin 3’ü olmuş hala uğraşmaya çalışıyorum. Gecem gündüzüm yok.

Etem abi ben sana demek istediğimi anlatamıyorum iyi geceler umarım sorununuz çözülür

Estağfrullah kırıcı olmayı hiç istemem. Buradaki moderatör arkadaş arkadaş buranın çalışanıdır. Benden istediği bilgileri sistemlerden çok rahat görebilir.
Benim istediğim;
“Arkadaşım sıkıntı şu, Şöyle çözülür yada çözülmez. Şu kadar zaman bekleyeceksin yada beklemeyeceksin.”
Yoksa tanışmadığım insanların neden kalbini kırayım. Bu kadar basit mi bi insanı kazanmadan kaybetmek.
Benim agrasyonum TurkNet’in tamamına. Arkadaş olabilir kul yapısı bu herkes %100 hizmet veremeyebilir. Ama karşımdaki insana yardımcı olmaya çalışırsın yada ne biliyim durumu izah edersin.
Ürün satılmış sonrasında teknik destek diye bi bot koymuşlar karşına TurkNet Online İşlem Merkezi’de onunla savaşıyorsun. Ne bi telefon bağlantısı var neden yazışabileceğin bir normal insan var karşında. Bu forumu da bugün gördüm de yazıyorum. Bu kadar birikintinin üzerine şimdi nasıl diyebiliyoruz ki " Burada ki yetkililer gönüllü, içlerinden geldikleri için yardımcı olmaya çalışıyorlar." Diyebiliyoruz.

Dipnot: 5 dk sigara molasına çıktım. Biraz daha sakinim. Kırıcı oluyorum farkındayım Herkesten Özür dilerim.

Görebilse senden istemez abi

Bilgileri paylaşayım sorun değil ama bir işlem yapamayacak ise buradaki arakadaşlar. Bu bilgileri istemesinin ne gibi bir yararı olabilir?

hat-degerleri

Ayrıca şunuda ekliyim Aboneliğim yaklaşık 3 veya 4 Aydır var ve 35mb hiç görmedim. Download’ım 1.2/1.9 arasında seyrediyor her zaman. Çok nadir bazı uygulamalarda 2’nin üstünü gördüğü oluyor.

Moderatörler olarak herkese yardımcı olmak için buradayız bunu öncelikle bilmenizi istiyorum. Müşteri numaranızı, yaşadığınız sorun ile birlikte yetkili kişiye iletiyorum. Ilgili ekibe yönlendirme yapılacaktır.

Sorununuzu gerekli kişilere ilettim. Şunu da belirtmek istiyorum ; hiç bir zaman hiç kimse için boy göstermem, çözüm istiyorsanız önce doğru ifade şeklini bulmalısınız. Iyi geceler.

Hiç kimse kendinden başkası için boy göstermez. İnsan fayda görmediği bir ortamda da boy göstermez. Mehmetcan arkadaşım. Bahsettiğin iletme işini ben 10 gündür yapmaya çalışıyorum. Benim yaptığım şeyi yapmış olman bir çözüm değildir. Yine dediğime çıktı olay.
Ayrıca ifade şeklim emin olun yaşadığım muhatapsızlıklardan ötürü muazzam derece fixe edilmiş bir şekildedir.

Eğer müsbet bi yaklaşımınız varsa tüm yazdıklarımı bitaraf bir biçimde terkrar okur ve öyle cevap verirsiniz.

Siz benim, konuyu kime, nereye, ne şekilde ilettiğimi nereden biliyorsunuz? Yardım etmeye çalışıyorum Beyefendi. Sizin iletmeniz ile benim iletmem farklı evet.

siz kimsiniz ? yetkiniz nedir ? neden bizim taleplerimiz işe yaramaz da sizin iletmeniz altın kaplamamı oluyor problemi siz iletince level mi atlıyorsunuz merak ettim açıkçası. yada fatura indirimi alıp bedava mı kullanıyorsunuz.

1 Beğeni