Bağlantım sürekli kopuyor 2

Keşke bir moderatör olarak sizde de bu soğukkanlılık ile gerçekleşen bir açıklama olsaydı da böyle gereksiz bir sürtüşme olmasaydı. Yönetici veya moderatör olmak kolay iş değil. Aldığın görevin ağırlığını taşıyabilmek önemli kardeşim. Hiç alınganlık yapma hiç darılma. Burası TurkNet’in hizmet yetersizliği ile stresi tavan yapmış insanlar ile dolu. Buna zihnen hazırlıklı olman gerekir.

Konu içerisinde de belirttiğim gibi buraya kimseyle zıtlaşmak için gelmedik sizleri yetkili olarak gördüğümüz için bu davranış. Tekraren: Keşke bu açıklama üşenilmeseydi de başta yapılmış olsaydı.

Sizin amacınız üzüm yemek değil, bağcı dövmek belli ki Ethem Bey, ben sizden ilk açtığınız konuda yardım için bilgilerinizi istedim siz kimsiniz benden ne hakla bilgi istiyorsunuz diye karşılık verdiniz bana. Derdiniz sadece sorununuzu çözmek olsa böyle davranmazsınız. Sizin internet bilgilerinizle hat değerlerinizle sizi kimse dolandırmaz merak etmeyin. Hat değerleri KVKK içermez ve bende rahat rahat değerleri isteyebilirim. Bilgilerinizi çok önemsiyorsanız lütfen online işlemler üzerinden devam edin. 2 konu açtıgınız için daha güncel olan bu konuyu açık bırakarak dünkü konunuzu kapatıyorum.