Bağlantı kopması

Gerçekten parasıyla rezil oluyor insan hızı da geçtim bağlantım kpmadan versinler interneti yeter.

Kardeşim şuanda ben vdsl den adsl ye geçtim en azından internete bağlıyım ama bu bir çözüm değil 5 download 0.15 upload alıyorum ama buna da şükür en azından internete bağlıyım sen de böyle yaparsan en azından internetin gelir.

Tüm paylaşımlara baktım. Rezalet, pişmanlık, yalan söylüyorlar, bilerek yapıyorlar, sosyal medya üzerinden sorunu çözmüyorlar dışında sadece hat değerleri var. Onda da değerleri hatalı gösteren bir cihaz var. Sinyal zayıflaması ve gücü aynı ise modem sağlıklı çalışmıyor benim gözümde. Farklı bir modem ile deneme şansınız varsa dener misiniz?

1 Beğeni

Bende Düşünmüyor değilim ama emin olamıyorum

Hocam söylediklerinizde sonuna kadar katılıyorum. Benim şuan modem değiştirip deneme şansım pek yok açıkçası ama yukarıda ki @Kaplan arkadaşımız benimle aynı sorunları yaşıyormuş modem değiştirip denediği halde sonuca ulaşamamış.

1 Beğeni

Dediğim gibi vdslden adsl e geçince internetim geldi ama snr değerlerim 10un altında olduğu için çok kötü internetim 16mblik pakette 5 download 0.15 upload alıyorum

Sorun sizin modeminizde degilse ve eger baglanti vae ise buyuk ihitmal SSG ile Turknetin router arasinda baglanti problemi vardir yada turknetin routerinda sorun vardir.
Debug edebilsek PPP terminate mi edildi yoksa sebekede L2 transitte sorun mu var anlardik

1 Beğeni

Ahmet Bey sizi aramızda gördüğüm için mutluyum. İnternet haritası projesi güzel bir proje imiş. Biraz eksiklikleri olsa da tebrik ederim. Ayrıca aynı projede iss seçim sekmesinde fiyat güncellemesi yapılsa daha iyi olacaktır. Cevabınıza gelince, biraz daha basit ve son kullanıcıya hitap şeklinde olsa hem bizim hem de forum için daha yararlı olacağını düşünüyorum. İyi akşamlar dilerim.

1 Beğeni

Uzun zaman önce 2 sitenizi görmüştüm, faydalı bilgilerin yer aldığı kullanışlı sitelerdi. Özel mesaj olarak size bir sorum olacak şimdiden teşekkürler. :blush:

1 Beğeni

Bana DM atabilir misiniz? :blush: