Bağlanamayan İnternet!

Sayın yetkili;

29.05.2020 tarihinde tarafınızı arayarak pandemi sürecinde evimden çalışabilmek için internet aboneliğine başvurdum. Aynı gün kimliğimin önlü arkalı fotoğrafını sisteme yükleyip ıslak imzalı belgeleri “da450138” takip numarasıyla tarafınıza ulaştırılmak üzere MNG kargoya teslim ettim. Söz konusu evrakların yapmış olduğum sorgulama neticesinde 01.06.2020 tarihinde size ulaştırıldığını gördüm. Bu tarihten itibaren günün koşulları ve yaşadığımız aciliyetler nedeniyle işlemlerin hızlıca tamamlanacağını umarak beklemeye koyuldum. TurkNet ile çalışmanın yaşayabileceğim olası bazı sorunların daha hızlı ve proaktif çözümlere kavuşacağını düşünürken, memnun olmadığımı sandığım Türk Telekom hizmet anlayışının gerisine düşeceğini tahmin edemezdim. Şöyle ki; Uzun yıllar Türk Telekom müşterisi olarak nakil ve yeni abonelik deneyimlerim oldu. Genel olarak maksimum 3 (üç) gün içerisinde binaya kadar bağlantıyı getirmiş oluyorlar. Günün koşulları ve imkanları göz önünde bulundurulduğunda bu sürelerin uzun bile kaldığı söylenebilir fakat nedenini hiç bir TurkNet yetkilisinden öğrenemediğim bir gecikme ve mağduriyet yaşamaktayım. Sürekli aynı şeyleri tekrarlayan müşteri hizmetleri yetkilileri, sesimi duymazdan gelen sosyal medya destek hesaplarınız, bunların ötesinde tarafınızda başka bir muhatap bulamamak beni gerçekten çok fazlasıyla yoruyor. İçinde bulunduğumuz şartlar gereği uzaktan çalışmak zorundayız ve bu sebeple işimi yapamıyorum. Sesim tarafınızdan duyulmaz ve sorunum çözülmezse sesimi duyuracak başka mecralar aramak zorunda kalacağımı üzülerek belirtmek isterim.

Kolay gelsin.

1 Beğeni

Merhaba, benimle DM üzerinden müşteri bilgilerinizi paylaşır mısınız? Konunun son halini kontrol ettireceğim.
Teşekkürler.

3 Beğeni