Aynı hizmet farklı fiyat

merhabalar,
İş yerimde kullanmış olduğum paket 75mbit e kadar 88 TL
Evde eşimin üzerine olan aynı paket fiyat farkı ile 98 TL nedeni anlamış değilim. Evdeki paket daha önce 75mbit e kadar yine 88TL idi şimdi 98TL tanımlanıyor. Sebebi nedir ?
Ayrıca zaten web sitesinde 100mbit e kadar sabit fiyat deniyor. TEK PAKET. TEK FİYAT. 85 TL O zaman evdeki netimi 35 değil 75 değil de 50Mbit yapılsın yine Tek fiyat talep edilsin. olmuyor mu?

eğer TurkNet altyapısındaysanız telefon hariç tek paket 85 tl. hız sınırı yok.
eğer telekom altyapısındaysanız 35 mbps e kadar 85 tl, üstü hızlar için 95 tl. telefon hariç tabiki.

1 Beğeni

[quote=“lkrclk, post:1, topic:3957”]
Evdeki paket daha önce 75mbit e kadar yine 88TL idi
[/quote] TurkNet altyapısından telekoma mı geçtim yani_? Değişen ne oldu VAE olduğunda TurkNet altyapısı demek değil mi ?

burada kast ettiğim yapa da değil de vae deyseniz. yani TurkNet abonesi olup telekomun altyapısında olmak demek.

vae demek TurkNet abonesi olarak telekomun altyapısındasınız demek.
yapa demek büyük kısmı TurkNet altyapısını (cihazlarını) kullanarak TurkNet abonesisiniz demek. sadece telekomun kablo altyapısını kullanırsınız.

bu aboneliğin TurkNet Online İşlem Merkezi den teknik bilgiler kısmının resmini atarsanız yapadamısınız vae demisiniz anlaşılır. yapadan vae ye geçiş olmuş olabilir. eğer fiyat 10 tl artmışsa. temmuz gibi 10 tl zam yapıldı tüm paketlere. eğer gözden kaçırdıysanız. temmuzdan önce 75 lik paket 85 idi. temmuzdan sonra 95 oldu.

Eski aboneler eğer telefon ile birlikte internet hizmeti kullanacak ise 35 mbps e kadar olan hizmete 88 TL ödeyecek (benim ki 88 TL) 35 mbps üzeri için ise + 10 TL daha vermeleri gerekiyor. Yeni aboneliklerde ise (eskiden yalın hizmet yoktu) yalın internet hizmetini yapa ve fiber altyapı olmayan bölgelerde 35 mbps e kadar olanı 85 TL ye, 35 mbps üzeri paletleri kullanmak isterseniz + 10 TL ödemek zorundasınız. Ayrıca ben internet ile birlikte telefon hizmeti de istiyorum derseniz internet hizmet ücretlerine ek 10 TL daha ödeyeceksiniz. Yalın İnternet - 1000 Mbps'ye Kadar Ev Telefonsuz İnternet — TurkNet

2 Beğeni