Asus modem iade süreci başlamıştır

2 YIL boyunca kullandığım asus dsl ac51 modem ikinci kez garantiye göndermemle birlikte onarım durumu sorguladığımda * (Ürününüz için iade süreci başlatılmıştır.) yazıyor sizce bu Süreç uzun sürür mü ? Para iadesi mi olur yoksa değişim mi ? Şimdiden yeni modem alayım mı.

Yeni vdsl modem için tavsiye ettiğiniz 300-600₺ fiyat bandında modem önerileriniz neler dostlar.

hocam tenda v12 almıştım sorunlu çıktı iade ettim extra dsl aldım 550 liraya şuan çok iyi gidiyor o fiyatlara başka markalarla karşılaştırma yaparak forumlardan okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz

Teşekkürler dostum şuan için en mantıklı extra dsl gibi. <3

1 Beğeni

Tp link vr400 v3 alabilirsin .
TP-Link Archer VR400 AC1200 1200 Mbps 5 GHz Access Point 524,00 TL yerine 497,80 TL
https://www.n11.com/urun/tp-link-archer-vr400-ac1200-1200-mbps-5-ghz-access-point-1832591?magaza=ofmark

vr300 ve vr2100 kullanıyorum hiç bi sıkıntısı yok.

Keenetic extra dsl sipariş ettim bu ürün daha iyi değil mi

1 Beğeni

Sen bilirsin istediğini alırsın .
Yeni sezon modemlerden olduğu için yakın zamanda çıktı . Mu mimo , gıgabit portlar , mesh . 2 anten olduğuna bakma çok iyi çeker. Eski versiyonlarında yok. Keenetic extradan sonra çıktık.
Alma demiyorum zaten. Canın ne isterse onu al. Sadece bilgi veriyorum

Selam, 20 iş gününü geçmeyeceğini düşünüyorum…
“İade süreci başlatılmıştır” dediğine göre ücret iadesi edilecektir.
Extra DSL alabilirsiniz…

1 Beğeni

Yazılımsal sorun garantide sorunu düzeltemedi :frowning:

1 Beğeni

Elektronik cihaz nasip işi bende oldu diye sizde olmaz umarım güle güle kullanın :blush:

1 Beğeni

İlgilendiğinin için sağol dostum fikirleriniz altın değerinde :smiling_face_with_three_hearts:

Asus modemlerde büyük yazılımsal sorunlar var dsl ac55u var bende çöpe atacağım 2 gün internetimin gittiği günü bilirim hiç yardımcı olmuyorlar büyük servis sorunlarıda var keenetic aldım çok iyi müşteri deneyimi ve destek teknik destek mükemmel teşekkürler.