Asus DSL-AC750 Ipv6 790 Sürümde Çalışıyor mu?

kim vermiş o tavsiyeyi ?

O hızları alıyorum zaten hocam sıkıntı yok. Kablom Cat6, hat zayıflamasında da sıkıntı yok. Sadece kablo kalitesiz olduğu için değiştirmek istiyorum. Ama kabloda sıkıntı çıkana kadar değiştirmek istemiyorum.

1 Beğeni

959 sürümüne geçtim. 16 saatte 110 crc hatası aldım. Diğer denediğim sürümlerle karşılaştırdığımda en az crc hatası aldığım 472 sürümünde bile bu kadar az almamıştım. Ayrıca sitelerin geç açılma sorunu da bu sürümle büyük oranda çözüldü. Teşekkürler @tsunami
Dsl ayarlarım:

2 Beğeni

hayırlı uğurlu olsun kaan. Stabil bir internet diliyorum sana :relaxed: Vaktim olursa güzel bir asus ac51 konusu açacağım.

3 Beğeni

959 sürümünde yapılan ayarlar sonucu bu görüntüde benden olsun… ac750/ac51 kullanan arkadaşların dikkatine sunulur. 18 saatte 65crc (snr margn 3db)

1 Beğeni

3.1 snr ile mi? :flushed::flushed: Kral geri dönmüş öyle ise :clap::clap:

1 Beğeni

aynen göksek reis asus :rocket::rocket::rocket:

1 Beğeni

Ben de merak ediyorum, herkesin ekran görüntüsünde kapalı görüyorum :slight_smile:

1 Beğeni

meseleyi anlayamadım :))

id kısmını diyor sanırım.

kötü amaçlar için kıllanmasın diye :slight_smile:

Buda benim crc hatam daha yeni açıp kapamama rağmen hemen yükseldi dediğiniz sürümü kullanıyorum

Hocam zayıflaman bi tık yüksek ve snr değerin tam sınırda.

@tsunami bakar mısın müsait isen?

1 Beğeni

ilk olarak modemi modemin arkasındaki reset tuşuna basarak sıfırladınız mı onu sorayım ?

evet sıfırladım 2 saatte 171 crc hatası almışım şimdi sadece online oyun oynadım

DSL YÖNETİMİ kısmından bitswap hariç diğer özellikleri kapatıp modemi yeniden başlayabilir misin ?

1 Beğeni

hangilerini kapatmamı istiyorsun

şu common settingsde yer alan herşeyi ve en alt kısımda yer alanları. Orda sadece Bitswap açık kalsın gvector şu bu hepsini kapatın test edin.

1 Beğeni

yaptım şimdiden 11 oldu ve internet acayip yavaşladı