Asus ax82u modem

benin arkadasim.vdsl kullandigini belirtti ve onlinr oyunlarda coj dusuk ms degerlerini oldugunu ve resimlerini bana atti vdsl kullandigini biliyorum bu modem ms ping konusunda bukadar degiskenlik gosterirmi konuya hakim olanlarin yorumu benim.icin onemli

Kabloluda birebir aynı performansı gösterecektir. Gerçek performans farkları yoğun kullanımlar sırasında kablosuzda ortaya çıkacaktır

vala.kanki oyun modu felan aktif edince 44 ms den 20 ile 28 arasi sabit ms. anlamadigim.konu modem.bukadar fark edermi bende asus ac750 ve kenetic ac1200 var onlarda 44 ve uzeri aliyorum.saskinim.acikcasi

dilersen internetten siparişle ya da arkadaşından denemek üzere temin edip inceleyebilirsin. belki biz yanlış biliyoruzdur şaşırt bizi :slight_smile:

1 Beğeni

denedim ve pubg mobilde 24 28 ms den yukari cikmadi

Hangi ilden bağlanıyorsunuz acaba

istanbul tuzla aydinli mahallesi

istanbulda normal ping değeri zaten 30 civarı olması lazım. Asus modeme özel olmayabilir aslında bu durum pubg mobile de zaman zaman ping 5-10 ms fazla olabiliyor artık yoğunluktan mı farklı sunucudan mı bilemiyorum

1 Beğeni

hat degerleride farki oluyo cat 6 vs asus ac 750 de belki ayda yildw birkez sabit 20 olmadi hic bir zaman 44 ms 36 ms nadir
ama hu modem de suan 20 24 uzerine ciktigini gormedim , kablosuz gerisini sen dusu. kanka

20 ms oyunda speed test 4-5 ping

Denemelerine devam et istersen emin olmak için ama memnunsan alabilirsin modemde Wifi 6 var zaten yarı yolda bırakmaz güncel cihazlarla kullandığın sürece

aldim ve suan testini yaptim allah herkese nasip etsin insallah muazzam performans

1 Beğeni