Asus AC51 Kampanyası!

arkadaşlar asus dsl-ac51 modemler amazon.com.tr üzerinden kampanyaya girmiş… Piyasada son zamnlardan sonra malum dandirik modemler bile 400-500 tl oldu. Şu an 489 TL den satılıyor… linki aşağı koyuyorum ihtiyacı olanlar bakabilir.

https://www.amazon.com.tr/Asus-90IG0471-BO3100-DSL-AC51-AC750-Fiber/dp/B077BSHVCB/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=308YFWAXW1J4B&keywords=asus+dsl-ac51&qid=1639874687&sprefix=asus+dsl-ac51%2Caps%2C135&sr=8-1

N11 de 455 tl almadıysanız ordan alın :grin:

n11 gibi platformlara teknolojik ürünler konusunda malesef güvenemiyorum tercih sizlerin

Amazon sıfır ürün gönderiyor . Hiç şüpheniz olmasın . Okadar çok ürün aldım . Pc parçaları aldım sıfır kutuda jelatinli

4 Beğeni

kesinlikle. Adamlardan aldığım ufacık disk bile kutuya sarılı geliyor onu da geçtim 30 gün şartsız şurtsuz iade hakkın var

348 TL görünüyor. Fiyat hatası mı var? Baya hesaplı geldi. Zyxel elden çıkarı iyi ise bunun ile devam ederim.

2 tane etherhet çıkışı varmış? Bana 3 tane lazım en az.
Asus AC750 ile aynı model mi? pek bir fark göremedim.

1 Beğeni

asus ac750 ile fark olmaksızın aynı model sadece testlerde wifisinin bir tık iyi olduğu söyleniyor ac51in. Fiyatta hata yok amazon indirip kaldırıyor sürekli rakamları :slight_smile:

bı arada ethernet çıkışı 2 adet 100mbps

gigafiber alsak modem işe yaramayacak yani :slight_smile:

benim öyle bir umudum olmadığı için işimi görür ama tabi gigalı tikalı hatlara yaramaz.

hmm anladım hepimizin hakkında hayırlısı bize de geleceği de yokta bir umut :slight_smile:

1 Beğeni