Asus Ac51 İpv6 ile internete çıkmıyor

Asus kullanıcılarının gözleri yaşlı :sweat_smile:

Yapma, ateşle oynuyorsun. :rofl::rofl:

Zaten kesin yaşarsınız demedim. Varsayılan ayarlar ile 8 db altında ki hatlar için tüm kaynaklar sağlıksız hat cevabını verir.

o diğer modemler için geçerli reis :slight_smile: asus modem 3.4db ile zero sıkıntı

1 db ile kullanan var 3 ne ki :joy:

yaw bende 1 de kullanıyorum ama o zaman crc fetişi yaşıyoruz :grinning_face_with_smiling_eyes:

crc hattan hatta çok farkeden bir durum. ki gördüğünüz gibi ac51 de sürüm bile farkediyor

evet hat en önemli faktör. Birde modemin saymama durumları yada eksik sayma durumları var crcyi:) Sonra diyoruz ki x markasındaki modem benim hatta crc yapmıyor…

1 Beğeni

o konuyu nasıl tespit ettiniz merak ettim doğrusu. ben de hg658v2 iss modemi vardı hala daha çok iyi bir modem derim. 5 sene kullandım ne crc imiş ne kopmaymış hiçbir sorun yaşatmadı

saymamıştır o modem :))

1 Beğeni

benim dslam da huawei hg658 de huawei :joy: 4 adet modem değiştim 8 snr ile en yüksek hız ile bağlanan huawei idi

huwayi candır o halde :smiley:

Bu ac51 in sahibi arkadaşın da hg658v2 isi vardı elektrikler yüzünden bozuldu almak lazım yine diyor :grin:

1 Beğeni

TP link 9970 (V1) hiç saymıyor sağolsun canavar canavar :joy: Asus ise sayarken belleğini dolduruyor. Şimdi ise bu görevi Zyxel (TurkNet in sattığı) e verdim o da atlayarak sayıyor. Telekom da ısrarla buraya 50 mbps gelmez hızını,35 e çektir diyor.

1 Beğeni

Türk telekom ne derse tersini yapmak lazım şef, banada sen hızını 35e düşür onu kaldırıyor dedi telekom ardından ben 50mbs sorunsuz alıyorum diyince he o zaman oraya aldır hızını dediler :joy: yaw he he diyip kapamıştım sonrw telefonu… Asus evet o log sistemi hakket şişiriyor modemi, bakalım kapatma yollarını arıyorum ssh üzerinden…

köydeyim burda ki modemimde 9970v1 :slight_smile: fazla kişi bağlanınca mort olması haricinde akıyor :grinning_face_with_smiling_eyes: birde malum köy altyapısı internet kötü

ah şu telekom illaha hız düşürmek istiyor adamlar

Modem hadi eski üretim çok önemsememişler şu yeni üretim sayabileceğimiz iki yıllık modemlerde de bellekler düşük tutulmuş. Durmadan yazılım güncellemesi ile özellik eklenen malum cihaz neden yüksek bellek ile üretilmemiş anlam veremedim… çok mu maliyetli acaba? Bahse konu modemin kendi forum sayfasında geliştirici sürümü kullananların yaptıkları geri bildirim listelerine baktım tek Bir Türk gördüm geri kalanlar Alexander, Sergei, dimitri :joy: azıcık sahip çıkın cihaza.

1 Beğeni

18.5 zayıflama.:hushed::hushed: Ve 0 paket kaybı…:clap::clap:

1 Beğeni

Aynı Telekom bana buraya VDSL olmaz ADSL olur diye TurkNet in VDSL başvurusunu 3 defa geri çeviren Telekom… :joy::joy: