Asus Ac51 İpv6 ile internete çıkmıyor

uktech sitesinde mevcut 946 sürümü. şu an il dışındayım haftaya dönünce gönderirim sana o fwyi. Mayıs 2021 tarihli

Teşekkür ederim ipv6 çalışıyor mu denediniz mi acaba ? bir de arayüz türkçe ingilizce karışık bazı tanımlar yerelleştirilmemiş bu da ayarları anlamayı zorlaştırıyor bunun ile ilgili yerelleştirmeyi iyileştirmişler mi

Müşteri hizmetleri denen şeyde üşenme olmamalı sanki.
Bir başka yorumda da Asus’a yazdık sallayan olmadı yazdı.

Bakın hizmette ayrılan bir durumdur bu.

Tplink sorunum : https://www.sikayetvar.com/tp-link/tp-link-ls1005g-port-problemi
Allah kimseyi Tp-Link destek hattını aratmasında. İllallah geldi papağan gibi her menüde TTNET’in verdiği modemse 1 'i tulşlayın demelerinden. Bir servis durumu öğrenebilmen bugün yine 25 dk sürdü.

Keenetic için açtığım destek ve hata bildirim talepleri (sadece bir kısmı) :

1 Beğeni

Keenetic her talebe karşılık gün içinde veriyor sağolsunlar :grin: arayüzü %100 türkçe anlaşılır en azından

Bir cihazın eski veya yeni olması önemli değil, önemli olan yazılım desteği uyumluluk ve stabilite, keenetic sürekli güncelleme alan bir cihaz ve her yeni güncellemede güvenlik açığı hata düzeltmeleri yada yeni özellikler sunuyor, firma özellikle güvenlik konusunda o kadar hassaslar ki kullanıcılar eski sürüm kullanmasın diye sertifika iptali yaptı yani asus gibi ben hangi yazılımı kullanayım diye sizi düşündürmüyor kaldı ki keendns özelliği ve mobil uyumluluk desteği ile asusa fark atmış durumda, o yüzden bir marka ile ilgili yorum yapacaksanız biliyorsanız yapın bilmiyorsanız bilmeden kötülemeyin, benim amacım kesinlikle asusu kötülümek değil sadece aralarındaki farkı göstermek yani şimdiye kadar asus ne yaptı ve keenetic ne yaptı önemli olan bu

1 Beğeni

@BLackOwL ile modemi takas eden benim. keenetic modemi 1 gündür kullanıyorum, ac51 e göre 5Ghz bandı çekimi kat kat daha iyi. aynı snr de keenetic hiç crc yazmıyor desem yeri var. arayüz bakımından keenetic daha kullanıcı dostu ve en azından tam türkçe. sonuç olarak karar verildi ve artık bir ac51 satıcısıyım. :slight_smile:

bendede sonuclar.boyle suan turknete yeni gectim.port degisikligimiaptim.gibirnetden ciktim.suan sorunum 79 kilidi 100 megabite.gecmek kaldi musteri no 2279357 @TworA

Kilit yokki :slight_smile: (20karakter)

1 Beğeni

bilemiyorum ıpv6 yok bende, olsa denemek isterdim :slight_smile: Şu an 946 sürümü beta aşamasında deniyoruz gayet stabil güxel çalışıyor. Yakında tüm modemler için yayınlanır. (n16p hariç)

https://www.asuswebstorage.com/navigate/a/#/s/EEC625C71D7A4859A30D12858B7F0193Y

buradan modem modeline uygun fwyi indirebilirsiniz.

yarın işlerim var sonraki gün deneyeyim teşekkürler

1 Beğeni

haklisinn kardesim.buga girmis.uygulama :raised_hand_with_fingers_splayed:

bir şey bildiğimden değil fotoğrafa göre yorum yaptım

1 Beğeni

attığınız görüntülerde kilit gözükmüyor modem 96 ile buluşmuş durumda

Siz modemi bir fabrika ayarlarına geri döndürüp tekrar kurulum yapın hiç Bir ayarını değiştirmeden hat değerlerini paylaşın.

1 Beğeni

Arıza kaydı açıldığında Teknik Durum Bilgileri

Hat Fiziksel Durumu : AÇIK

Hat Yönetimsel Durumu : AÇIK

NmsHızProfil : VDSL2_79M_8192

Upload Çıkış Gücü : 7.4

Download Çıkış Gücü : 14.0

Upload Kapasite Hızı : 31847 kbps

Download Kapasite Hızı : 97362 kbps

Upload Mevcut Hızı : 8192 kbps

Download Mevcut Hızı : 79856 kbps

Upload Noise Margin : 24.4 dB

Upload Attenuation : 6.7 dB

Download Noise Margin : 7.1 dB

DownloadAttenuation : 0.4 dB
100 megabit tanimlandigini soylemisti musteri temsilcisi sonuc halen ,79 bi yanlislik var o resimde gibirnetde kulkandigim deger 2 tane.resim atmistim.buga girmis.simdi fark.ettim.tek.resim gorunuyomus

Download Noise Margin yani snr değeri sınırın altında görünüyor. Daha fazlası sorun yaratabilir. Ama zayıflama değeri modemde yüksek görünüyor burada ki düşük 🤷

hocam 2 db kopma yasamyorum