Asus ac51 Crc sorunu

Merhaba arkadaşlar asus ac51 için önerilen dsl ayarları nedir ? 14 saat gibi bir sürede 420k crc almış bulunmaktayım :grin:

Not. eski modemimde günde 1 2 k yi geçmezdi 6 snr da

Hocam zyxeli neden değiştirdiniz konudan bağımsız

Hocam Zyxel i eylülden şubata kadar kullandım Güncelleme desteğinin neredeyse olmaması,son güncellemede ipv6 çalışmaması,5Ghz görünmeme gibi sorunları vardı arayüzünde hiç özelleştirme olmamasından dolayı

• Sürümü 790’a çekin.
    • Yönetim> DSL Ayarı> PVC Paylaş “Etkin” yapın, işe yaramaz ise ADSL kullanıyorsanız “ADSL Settings” kısmında ki değerleri “Stable” yapın, Tam tersi VDSL için de geçerli.

şuan dediklerinizi yaptım. modem sürümü 790 pvc paylaş açık durumda bir iki saate belli eder kendini geri dönüş sağlarım

Tabi, bekliyorum…-----

1 Beğeni

Tamam hocam bu modemle crc harici tecrübeleriniz nasıl

1 ay kadar ac51 i kullanıcam artısı eksisi nedir yazarım. şuan olarak arayüzü çok yavaş geldi

1 Beğeni

Bu ne böyle? Mobil uyumlu arayüzü yokmu adamların :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Yok hocam yapmak zor gelmiş olmalı :grin:

bendeki sonuc boyle kardesim 3 gunluk farkli issdeydim :slight_smile: ama.790 surumundeyken stabil suan snr 4-5 denemelisin

Direk mobil uygulaması var, onun üzerinden yönetebiliyorsun. Çok da iyi çalışıyor.

3 Beğeni

790 sürümü ilk gün pek crc vermesede 2 gün 6 saatin sonunda deli gibi crc yazdı

Otomatik restart ı çalıştır gitsin her sabah tertemiz başlasın :roll_eyes:

1 Beğeni

Mantıklı denemekte yarar var :smiley:

1 Beğeni

Senin hat değerlerinle benimki neredeyse aynı. Ayarlarımı atıyorum bir dene istersen. 24 saatte 7k crc yazdı. Eksiz F/UTP Cat6 çeksem 100 göreceğimde olmadı bir türlü…

teşekkürler hocam hemen deneyim. aslında bu sabah 1241 crc vardı 790 sürümüyle crc sorunu çözüldü sandım bugün internete bayağı yüklendim 20 25 gb kadar oyun indirdim akşam bakayım dedim 330k olmuş :smiley:

Kararlılık ayarı dışında ayarlarımızdan sadece dsl modülasyonu ve rx Agc Gain kısmı değişikti onlarıda sizinle bir yaptım yarın belli eder kendini tekrardan teşekkür ederim

1 Beğeni

dla kapalı olmalı, vdsl profili 17a, rx acc yazan kısımıda stable yapıp test edin. Benim 19db zayıflamaya sahip hattımda (5 cihaz bağlı olduğu halde) günde 400-600 arası crc üretiyor. Snryide 4 ayarlıyorum ama otomatik 3.4e düşüyor. Ona rağmen sorun yok.

1 Beğeni

öyle de test edeyim hocam 1 ay ben de modem en sorunsuz hale çevirmeye çalışıyorum

Hocam gene 12 saatte 300k crc :grin: