Artık rica ediyorum

33383478 numaralı arıza kaydıma otomatik Mesajlar hariç 5 günde 1 tane bile adam akıllı bilgilendirme olmadı bakın genel arıza vardı kayıt açamadım kalktı açtım ama elde yine koca sıfır böylesi ilgisizlik, umursanmama olmaz geçen gün şuan bişey yapamayız destek kaydı açın diyordunuz açtım sonuç yine aynı rica ediyorum ilgilenin aynı direkten gelen kablo komşular kullanırken ben nasıl kullanamam telefon çevir sesi var arama almaz arama yapamaz böyle saçma şeyler hep size geçtikten sonra öğrendim ilgilenin lütfen

Daha genel arıza biteli bir gün olmuş. Sabır lütfen.

Ben 32 gündür sabır ediyorum, hala düzgün bir cevap alabilmiş değilim. 10-11 gündürde paket yükseltme talebime dönüş bekliyorum. Benim ne yapmamı önerirsiniz çünkü ben destek personellerine kendimi açıklayamıyorum sanırım yada onlar beni anlamıyor.

1 Beğeni

Burada her gönderinin altına yazmak işlerinizi hızlandırmıyor.

Her gönderinin altına işleri hızlandırması için değil, herkesin yaşadığım sorunu görmesi için yazıyorum. Ve sizden bilgi almak için yazıyorum ben çünkü her detayına kadar yazsam da bir türlü doğru cevap alamıyorum destek taleplerinden.

1 Beğeni

Evet sorun yaşıyorsunuz, hatta 32 gündür yaşıyormuşsunuz. Benim buradan size yapabileceğim bir şey yok.

Kayıtlar şu an 3 katına çıkmış durumda bu yüzden geç yanıt almak olası bir durum. Şu an ne kaydınız var? Konunuza etiketler misiniz?

1 Beğeni

Teşekkür ederim, tabii ki etiketliyorum.

20 sinde bitmedi sizinle konuştuğum akşamı kalktı arıza zaten arıza yoktu dediğim gibi sistemde öyle kalmıştı

1 Beğeni

Selçuk bey beklemek sorun değil ödev var onu yapamıyorum oda bir şekilde hallolur lakin sorunun ne olduğunu bilmemek can sıkıcı ama illaki yapılır ara sıra sorun yaşarım böyle düzelir para iadesi yapılıe bunlar sorun değil gerçekten yoğunluk varsa beklerim ama yoksada bizi oyalama varsa bu üzücü işte

Sizi oyalamak gibi bir şey neden olsun? TurkNet ya da bilimum diğer sağlayıcılar sizin interneti en iyi şekilde kullanmanızı ister. Virüs olayları yüzünden çalışanların üstünde 3 kat daha fazla kayıt var. 75mbps için modemi sıfırlayıp yeniden kurun, belki düzelir.

Hat adsl net gelsinde 16 sı kalsın elden gelen bu kadar öncelik net gelmesinde