Artık bıktım

TurkNet Özgür İletişim Extra paketini kullanıyorum adıyla hizmetin hiçbir gram alakası yok hizmet rezalet
güyya 100mbps vericekleri 50 gelirse dua ediyorum bütün işlerim aksadi öğrenciyim dosya yüklemem indirmem gerekiyor konu anlatımı çalışmam gerekiyor hiçbirini yapamıyorum henüz almamış dostlarıma tavsiyem niyet bile etmeyin başka iss bakın ben bakmaya başladım yakın zamanda dilekçeyi kargolayacağım hız testimi bıraktımimage

Merhaba Ali Yağız Bey, bu sorunu akşam saatlerinde mi yaşamaktasınız yoksa günün her saati bu şekilde mi ?

mehmetcan bey beim sorunumda aynı bu konuda yardımcı olabilirmisiniz banada

her saati hocam fark etmiyor sıfırdan cat6 kablo çektirdim eksiz kablo modem arada gram ek yok

Ayrı bir konu açabilir misiniz rica etsem

Modem hat değerlerinizi ve Oimden teknik bilgiler kismindan SS atar mısınız lütfen

Aynı sorunu 3 haftadır alıyorum. Günün her saati hız farklı ve vaat edilen değerlere çok nadir çıkıyor. İnşallah bir gün çözecekler.

hat sıfırdan çekildi telefon kutusundan evime kadar bir tane ek bulunmuyor

snr margin değerinin kendimde bir sorun yoksa sağlayıcıdan dolayı yüksek olduğunu biliyorum değerimi yükseltin ve hızımı arttırın rica edicem

Ali Bey, Merhaba hattinizda herhangi bir zayıflama yada farklı bir sorun görünmüyor. Ancak Downstream SNR değeriniz tam sınırda bulunuyor. Bağlı bulunduğunuz dolaptaki anlık yoğunluk sebebi ile bu SNR değeri iyice düşüyor ve kopmalar meydana geliyor olabilir. SNR değerinizi manuel olarak 12 13 db ye sabitleyip kullanım yapmanız tavsiyemdir. Bu şekilde daha sağlıklı ve kopma olmadan kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

snr değerini nasıl sabitlerim?

Ihtiyaciniz olan bilgiyi burada bulabilirsiniz.

bende eksili değerler bulunmuyor