Artık ben de Fiberliyim :)

Yaklaşık 2 aylık bekleyiş sona erdi ve artık fiber dünyasına TurkNet ile ışık hızında giriş yaptım :slight_smile: Beni downloaddan ziyade upload çok mutlu etti, artık video sekanslarımı daha hızlı paylaşabileceğim, zamanımdan çok büyük bir tasarruf sağladığınız için, bize bu imkanı rekabetçi bir fiyata sağladığınız için tekrar teşekkür ederim, emeklerinize sağlık <3

6 Beğeni

GigaFiber bekleyen değerli üyelerimizin en sonunda karşılaşacağı senaryo :heart_hands:
TurkNet Havayolları keyifli uçuşlar diler :rocket:

3 Beğeni

Hayırlı olsun az beklemedin sende. Kurulum için ne kadar ücret çıktı sana?

1 Beğeni

Sağol hocam, ben kurulum ücreti ödemedim, ana sayfada arada sırada çıkan pop-up ekrandan kampanya kodundan faydalandım.

Hayırlısı olsun güle güle kullanın. Acaba bölge neresiydi?

1 Beğeni

Teşekkürler, Esenler / Davutpaşa Mah. hocam.

2 Beğeni

O pop-up banada çıkıyor ama mevcut müşteriler faydalanabiliyor mu acaba.

Bilgim yok hocam o konuda maalesef, ama bi akıl danışayım ahaliye…

Fotoğraflarda görüldüğü üzere kablo kapı köşesinden geliyor fakat duvar çok kalın olduğu için delinmesi mümkün değil. Buna ne yapmak gerek ki o kablo kapı kapandığında zarar görmeden muhafaza edilsin yerinde?

Güncelleme: Kapı altından kablo tüneli geçirerek hallettim, böylece kapı kapanması bir etki etmiyor…

1 Beğeni

olması gereken gigabit hızı alıyon bende TurkNet gigafiber kullanıyorum 750mbps 800mbps max hızı alıyorum dowland hızını upload 940mbps alıyorum hızı yükseltin dedim serverde sorun var herhalde yada 800mbps geçmeyecek şekilde ayarlanmış

2 Beğeni

genelde 820 950 arası benim de

1 Beğeni

fiber kılını çok fazla kişiye TurkNet paylaştırıyor bölünme siwichlerde fazla bu nedenle hızlar düşüyor müşteri çoğaldıkça hız daha da düşecek bu gidişte acil önlem ve kapasite server çoğalması gerekiyor turknetin

1 Beğeni

Lazım olan varsa :slight_smile:

1 Beğeni

hayırlı olsun bizde 162 gündür beklemeye devam

2 Beğeni

Teşekkür ederim hocam, darısı en kısa sürede sizin başınıza inşallah :slight_smile: Bayadır bekliyormuşsunuz Allah sabır versin. Ben de iki aya çok diyorum…

1 Beğeni

Biz de hala bekliyoruz. unutup gittiler. Kaç ay geçti. Kabloları çekip bıraktılar. Bizim yazı bulur kesin.

1 Beğeni

Şu gpon ile modem arasındaki sarı kablo cat 6 falan mı? Değiştirsem cat 6 ile bir etkisini görür müyüm?

image

1 Beğeni

Reis maşallah bu nece kablo yönetimidir yiğidim :grinning: Kapının altından geçireydin keşke., menteşeden dolayı mutlaka altta bosluk oluyor

1 Beğeni

Sarı kablo cat5 E

1 Beğeni

Cat 6 taksam bir hız ya da herhangi bir fark olur mu?

1 Beğeni

Gpon 1 gigabit olduğu için ve cat5e kablo 1 gigabit taşıyabildiği için yine aynı hızları alacaksınız.

2 Beğeni