Archer C5v 5ghz Sorunu

Merhaba 2 3 aydır kullanıyodum bi kaç saat önce 5ghz e bağlanıyorum internet bağlantısı yok diyor bilgisi veya destek sağlıayacak varmı ?

Kendiliğinden düzeldi.

C5V ileride daha çok sorun yaşarsan ZTE ile değişim talep edersin. C5V’nin wifisi daha önce kullananlar aynı sıkıntı yaşamıştı.

5 ghz kanalını sabitleyin sorun olmaz 36 40 44 48 bunlardan birini seçin ben 44 kullanıyorum.

Talep ettiğimde direk sorunsuz geliyormu birde sizce c5v nin wifi çekim hızı vs mi daha iyi yoksa zte nin mi?

ZTE’nin daha iyi
Diğer cihazları sorun yarattığını gördüm.

TT’nin elinde varsa değişiyor. Yoksa yapacak birşey yoktur. Kendiniz istediğini almakta özgürsünüz. Modem bilgileri sayesinde istediğiniz router takabilirsiniz çoğu ISS modem bilgilerini vermeye biliyor.

Zte nin tam marka model ismini verebilir misin destek kaydı oluşturup değişim isteyeceğim bide nasıl getiriyolar kurye gibi felan mı yoksa gelip bidaha mı kuracaklar nasıl olacak süreç bide eskisini kutusuyla birlikte teslim mi edeceğim?

TT ekibi getiriyor. Router tam adı ; ZTE h298a v1 veya v9 , kullandığın router alıyorlar ama ellerinde varsa.