Ankastre yok?

2 gün önce başvuru yaptım ve hafta sonuna kadar bağlantınız hallolur dediler fakat bugün arayıp ankastre problemi var bağlantınızı yapamıyoruz telekomu arayın veya elektrikçiye yaptırın dediler. telekomu aradım onu bize firma bildirmeli siz bir şey yapamazsınız dediler online iletişim merkezinden yazıyorum umursanmıyor. bir an önce bu konu hakkında tarafıma ulaşılmasını talep ediyorum eğer bu arızayı/sorunu telekoma bildirmek firmanın görevi ise neden bana bunu yaptırın bize haber verin deniyor ne kadar saçma bir süreçtir bu!

1 Beğeni

müşteri temsilcisine bağlanamıyorum online işlemlerden geri dönüş alamıyorum gerçekten daha internet bağlanmadan insanı pişman ettiniz bir an önce bu sorunu çözün lütfen

Eğer başvuru kaydında durumu belirtirseniz çözüm için yardımcı olacaklardır. Maalesef buradan yapabileceğimiz bir işlem bulunmuyor.

1 Beğeni

Binada ankastre yoksa bunu 3.parti sağlayıcılar yapamaz, ilçe telekom müdürlüğüne başvuruda bulunun.

1 Beğeni

ankadtre var kablolarim yeni ve saglam fakat sadece ucu bulunmasi gerekiyoe bunu yapmaya usenip bana yeni kablo cektirin diyorlar ve ben 5. katta oturuyorum tanidik elektrikciye sordum baya masraf cikiyor yani sirf kablo ucunu bulamadilar diye ben bu masrafi yapmak durumunda kalmak istemiyorum. musteri memnuniyetinde en iyiyiz diyorlarsa eğer bu durumda da beni madue etmezler umarim

İç tesisatı bulamadılar sanırım çoğu elektrikçi uğraşmıyor artık bulmak için sıfırdan kablo çekmek istiyorlar.

1 Beğeni

o kadarini ben bilemem eletrikçi çağar yaptir dediler elektrikçi sorun yok diyor TurkNet de teeisatyok diyor böyle giderse iptal edicem işlemi yemin ediyorum bezdim

Yeni abonelik değil miydi sizin ki? Kurulum ekibi gelip kabloyu da çeker ucu da bulur bunun ankastre ile ne alakası var? Bina girişinde Telekom un kutusu var mı apartmanda internet kullanıcısı var mı?

1 Beğeni

evet telekom kutusu da var inter kullanicisi da var fakat bu sabah beni arayip ankastre problemi nedeniyle isleme devam edemiyoruz yaptirin bize haber verin dediler kablolari ve ankastre baglantisini kontrol ettirdim problem yok dedi elektrikçi sadece ucunu bulacak dedi. online işlemlerdeb yazim 2 saat kadar önce ama hala geri dönüş alamadim