Ankara Keçiören Çiçekli Mahallesi Gigafiber Talebi

Ankara Keçiören Çiçekli Mahallesine Gigafiber getirecek misiniz? Talebimi ilgili kişilere iletebilir misiniz? İyi çalışmalar…

2 Beğeni

Talebinizi ilgili birime iletiyorum. İyi günler dilerim :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Merhaba belirttiğiniz adres henüz planlara dahil edilmedi. Talep olarak ilgili birime ilettim.

1 Beğeni

Keçiören/Çiçekli Mahallesi/Yamaçlı Sokak!!! Gigafiber istiyoruz.Yetkili abiler duyun sesimi :smiley:

Talebinizi ilgili birime ilettim, iyi günler dilerim :slightly_smiling_face:

Keçiören/Kuşcağız/411 sokakta sorgulama yaptığımda çok yakında gigafiber hizmetinizde gibi bir ifade vardı ve size sorduğumda 2021 planları içerisinde demiştiniz. Şuan böyle bir ibare gözükmüyor sitede. İptal mi oldu proje acaba

Sistem üzerinde bir hata meydana gelmiş olabilir, belirttiğiniz adres 2021 GigaFiber planları arasında yer almaktadır.

Konu açacaktım ama açılmış :smiley: Ankara Keçiören Çiçekli Mahallesine bende gigafiber talep ediyorum.İlgililere duyurulur.

Artık TurkNet resmi sayfasında Gigafiber (fiber) alt yapı talebinde bulunabiliyoruz.

" Ankara Keçiören / Çiçekli mahallesine TurkNet Gigafiber gelmesini istiyorum! Çünkü dünya standartlarında ve hızında internet bir ihtiyaçtır. Sen de adresine dünya standartlarında internet istiyorsan, GigaFiber İstiyorum — TurkNet 'ye gel, farkındalık oluşmasına katkıda bulun!"