Ankara İnternet Kesintileri

Merhabalar, Ankara’da TT altyapısı kullanıp son bir kaç günde kesinti yaşayan oldu mu? Son 3 gündür sürekli kesinti ve hız düşüşü yaşıyorum sorun bende mi acaba anlamak için soruyorum, teşekkürler.

Bende hız sorunları yaşıyorum bazen 75 Mbpslerde tıkanıyor. 95 lere çıkıyor 85 de sabitleniyor.

1 Beğeni

Bu konu can sıkmaya başladı fiberde artık 90 Mbpslere yetişemiyorum. Bir test yapıyorum 95 - 98 çıkıyor. Bişr test yapıyorum 90 → 93 → 89 → 88 → 86 Mbps diye gidiyor. Fiberde bu stabilsizlik biraz fazla değil midir? Bazen 70 leri zor bulduğu olmaya başladı. Arızadan sonra ping düzeldi ama stabilite düştü.

Yavaş yavaş gigabit kullanıcıları artıyor ve diğer vdsl kullanıcıları fiyattan ötürü üst paketlere geçiyor diye tahmin ediyorum. Bu durum ortalamada her kullanıcının kapasitesine dokunma ihtimali yok mudur acaba ? Dedikleri üzere bazı bölgelerde sıkışıklık olduğunda başka bölgeden kapasiteyi kısıp yoğun bölgeye aktarma mevzusuda var. Bu yüzden olabilir mi

Emin değilim ama arızadan sonra karşılaşmaya başladım ben. Arıza 24 Nisan akşam 20.30 gibi gerçekleşmişti.