Ankara fiber altyapısı Etlik mah

Etlik mah. Ebru sokak da kablolar bırakılmış. Süreç hakkında tahminide olsa bilgi var mı?
hocam vermiyorlar. beklemeyi öneriyorlar sadece. siz burada ne kadar uğraşsanız da işler kendi hızında ilerliyor. :slight_smile: şimdiden hayırlı olsun.

@EFG @MehdiUygun @Oguzhan @Baran Bilgi verebilirseniz mutlu olurum?

Hiç bir bilgi alamadım. Maalesef arkadaşın superonline sözleşmesi bitmiş. Tekrar 24 ay sözleşme yaptı. Yakın tarih kurulum yapılacak yerlere tahmini bir tarih verilse iyi olur. Sözleşmesi biten bekler. 1 ay sonra bitsede arkadaş geçemiyecek.

Herkesin GigaFiber için sabırsızlandığını biliyoruz. Bu sabırsızlığınızda da haklı olduğunuzu biliyoruz :slight_smile: Şimdi şöyle bir durum var. Tahmini bir süre vermek mümkün olmayabiliyor. Mesela size yaklaşık 1 hafta içinde tahmini deriz. Fakat bakarsınız 1 ay olur. Bakarsınız 2 gün sonra olur. 2 gün sonra olursa bir sorun yok. Fakat 1 ay veya 2 ay sonra olursa ne olur ? Neler olacağını az çok tahmin etmeniz mümkün. Bu yüzden tahmini de olsa tarih vermek doğru olmayabilir. Bunların başlıca sebebleri herkesce bilinen alınması gereken izinler gibi bir çok etken mevcut. Ani gelişen o bölgede başka bir kazı çalışması vb durumlar herşey etkiliyebilir. Bu yüzden sabırlı olmanız gerekiyor malasef…

1 Beğeni