Aniden DSL Gitti! (Port Açık)

geçen gün aniden dsl bağlantım gitti TurkNet Online İşlem Merkezi den kontrol ettiğimde port açık yapa da gözüküyor modemle buluşmuyor aylardır kullandığım bağlantı nasıl aniden gitmiş olabilir

Selamlar, bu sorunu yaşamınız birden fazla sebebi olabilir. İsterseniz biraz bekleyin. DSL oturmazsa en kısa zamanda OİM üzerinden bir destek kaydı açarak durumu teknik destek ekiplerine iletin. Hizmetinizi kontrol edip size yardımcı olsunlar.

1 Beğeni

TurkNet tarafında sorun yok deniyor dsl in gittiği gün tt ekipleri binaya yeni tanışan daire için etiketleme yapıyordu ankastredem acaba ankastrede kablomu mu söktüler yada santralden portumu kontrol edebilirmiyim online portta sinyal varmı diye

Konu hakkında tekrar bir kayıt oluşturun. Bu bilgileri o kaydın içerisine ekleyin. TT saha ekipleri komşunuzun hizmeti için ankastre kutusunda müdahalede bulunurken sizin portunuza yanlışlıkla da olsa bir müdahale etmiş olabilir.

2 Beğeni

Ankastreye baktım avometreden bakınca sinyal var 4 modemle denedim dsl gelmiyor ip tanımlı değil sanırım TurkNet Online İşlem Merkezi den destek kaydı açınca hata veriyor zaten 2 sener 2 aboneliğimde de TurkNet Online İşlem Merkezi i kullanamadım hiç bir işlem yaptırtmıyor

Ankastrede hangi numaranın bize ait olduğunu nasıl anlayabiliriz? Biliyor musunuz?

Santralden ankastreye hangi porta bağlı olacağına tt ekipleri karar verir ancak tt ekipleri etiketleme yapar ise bulabilirsin

1 Beğeni