Ani düşüş

Türktelekom tarafından bakım var diye internet gitti bakımdan sonra tüm değerlerim düşüşte sebebi nedir acaba bilgisi olan var mı

Merhaba @Ozan54, bunun birçok sebebi olabilir. Bakımdan önce bağlantı sorunları yaşıyor muydunuz? Dilerseniz konuyla alakalı Online İşlemler - TurkNet & 0 850 288 80 80 üzerinden destek kaydı oluşturun. Değerlerinizi de kayıt üzerinden iletin. Bu sayede kapsamlı inceleme ve işlem sağlanır :raising_hand_man:

Peki jitter 58 felan çıkıyor kabloda sorun olabilir mi nasıl anlarım kabloda sorun olduğunu

Elbette olabilir fakat öncesinde destek kaydı oluşturursanız iç tesisat dışındaki tüm alanlar kontrol edilir. Santral ve ankastre kaynaklı bir sorun olmadığı teyit edildiğinde sorunun çözümü için iç tesisatınıza yöneliriz :handshake:

Kayıt oluşturdum bekliyorum ama düşüşün cektiğim cat6 kablosundan olduğunu anlayabilirmiyim bi yolu var mı

Merhaba, @Ozan54
Ankastreden kısa kabloyla direk bağladığınızda, modemin içindeki değerlere bakarak anlaşılabiliyor.

1 Beğeni

Abi köydeyim direkte kutu :upside_down_face:

Uzun merdivenle çıkabilirsin. :face_with_hand_over_mouth:

1 Beğeni

Sanmıyorum. Çünkü bakımı büyük ihtimalle dolapta yaptılar. Direkten ki kutuda sorun olacağını sanmıyorum.

Türktelekom direğiyle elektirik direği yan yana elektirik direkleri değişiyo komple aynı anda türktelekom o gece santral bakımda diye yazıyordu benim düşüşün bakımdan dolayı mı yoksa direk değiştirirken kabloya mı zarar verdiler derken komşu senin kablo baya gerildi dedi hemen MERDİVENİ koydum kabloyu değiştirdim eski haline geldi hızımı hüncellermisiniz dedim değiştirdiler ama değiştiren abi bi sıfır eksik koymuş dönüş yapmadılar yardımcı olurmusunuz

Merhaba, destek kaydının numarasını buradan paylaşır mısınız? :wave:

Buyrun 54652699

Abi hala düzeltmediler

Merhaba, @Ozan54 Hızınızı güncelletirdim. Tekrar kontrol eder misiniz.

Ozan Bey merhabalar, moderatör arkadaşımızın da belirttiği gibi modeminizin şu an 100 mbps ile buluştuğunu görüyorum. Teyit ederseniz konuyu çözüldü olarak kapatalım :raising_hand_man:

Çözüldü çok teşekkürler

1 Beğeni

Sorunun çözümüne sevindim iyi günlerde kullanın hizmetinizi :hugs:

Çözüm.