Altyapımın desteklediği hızı alamıyorum önceki issde alıyordum

Ben yanlış anlamışım, imla kurallarına takıldığım için. :innocent:

2 Beğeni

:slight_smile: senin gibi bi arkadaş tanımışım. sorun değil :wink: @TworA

2 Beğeni

@TworA

1 Beğeni

@EFG bakarsan çok sevinirim.

@EFG özelden paylaştım hocam

TurkNet saha ekibi geldi biseyler yaptı kablo falan değiştirdi tekrar test yaptı geri kalanı türk Telekoma ait dedi gitti değişen hic bişey yok şuan da

1 Beğeni

Kablonu öğrene bildin mi . Giriş yerini

Hocam sizin sorun şu nms hız profiliniz az. Hız profilinizin düzeltilmesini isteyin.

1 Beğeni

Hocam onu da söyledim nms profili 16 gözükmesine rağmen bana 50 diyor ve resmen yalan söylüyor göz göre göre

1 Beğeni

Bak modemi kısa kabloyla. Ankastreye direk bağla ne kadar hız geldiğini görürsün dostum . Direk bağla yalan mı gerçek mi görürsün

Hocam az önce turknetten birisi geldi makineyle direk bağlandı ankastreye gelen hız 44.xxx civarında giden hız 9.xxx civarında dedi

Banada 51 dediler gelip ölçüp. modemi direk bağlayınca farkı gördüm. 75 oldu

Modemi gotürüp bağlayamam orda elektrik yok

50 olmadığı destek kayitlarındaki teknik bilgilerden belli. @Ugur.Aydogan bir bakarmisin.

Hattınız da fiziksel sorun var fakat tanımı 50mb yapılmış olması lazım. OİM otomatik sistem mesajı geldiği zaman tekrar paylaşır mısın değerleri?
Modem değerlerini de paylaş ve son değerlere bir bakalım…
Portunuz VDSL’dir.

1 Beğeni

Merhabalar, ben konuyu arkadaşlarımla birlikte takip etmeye devam ediyorum. Size gelen yerinde destek ekiplerinin verdiği bilgiye göre iç tesisatınızda herhangi bir sorun gözükmüyor. Şimdi TT tarafına bu durumu tekrar öncelikli bir şekilde iletiyoruz. Takibini yapıp sorunu çözüme ulaştırmaya çalışacağız. Hiç merak etmeyin. Bende konuyu takip etmeye devam edeceğim.

3 Beğeni

Çok teşekkür ederim değerli vaktinizi ayırdığınız için sevindim :hugs::raised_hand:t2:

2 Beğeni

İşimiz bu :pray: Her zaman buradayım.

2 Beğeni