Altyapım sorgulamada 80 destekliyor çıktı modem de değerler bu şekide çözümü varmı

Slm tt den TurkNet 'e dün geçtim şuan 100mb kadar 95 tl lik paketteyim altyapım ilk sorgu da 80 çıkıyordu ama modeme bu şekilde 66/69 mb civarı max hız geliyor santrale uzaklık 97 metre bu hızı artımanın yolu var mı ve grişte kod kullandım davet kodu bu kod 100mb ekstra tarifesine geçtiğim için iptal olmaz dimi 1 ay bedava kullanabilirim dimi şimdiden yorum yapan herkese çok tşkr ederim

Bu hızı daha fazla arttırmak için yapılabilecek pek bir şey yok gibi. Paket yükseltince bir ay bedava hakkınız kaybolmuyor.

1 Beğeni

Yazmayı unuttum 2.4 ghz de sabit kanalda wifi de 62/63 geliyor 5ghz modem almalıyım sizce sanki iş görüyor modem performans konusunda

kablolu ile kablosuz arasında ki fark yarı yarıya olursa 5 ghz modem almak gerekebilir. ama aradaki fark 10 mbps ten az olursa almaya değmez bence.
ama farklı nedenlerden illaki modem almak gerekirse 5 ghz olan tercih edilmelidir. ama fark fazla yoksa arada masrafa gerek yok.

1 Beğeni

Sanırım Facebook üzerinden cevap vermiştik buna. Modem değerleri hatalı gösteriyor olabilir şeklinde. Ödünç bir modem bulup deneme yapabilir misiniz?

2 Beğeni

Tabiki deneyip atarım verileri bence aynı çıkacak müşteri hizmetleri bugün aradı kontrol yaptı hattınız 65 mb destekliyor dedi ama yine de deneyeceğim tşkr ederim

1 Beğeni