Altyapım 1000mbps internet destekliyor

Merhaba iyi günler. Altyapım bugün yaptığım sorgulama ile birlikte 1000mbps görünüyor. Aktif olarak TurkNet kullanmaktayım. Bu hızda kullanmak için ne yapmalıyım yeni bir modem yollanacak mı bunların cevabını istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden

Hocam online destek kaydı aç, gelip kurulum yapacaklar, işlemi online işlemler üzerinden haledebilirsin.

Merhaba Eren bey, bu konu hakkında TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinden destek kaydı oluşturarak 1 gigabit’e için kurulum ekibi talebinde bulunabilirsiniz. Gelen ekipler kurulum esnasında size modem vereceklerini düşünüyorum çünkü gigafiber kullanıcılarına modem veriyorlar.

Kemerlerinizi sıkıca bağlayın ve uçuş için geri sayıma başlayın. :rocket: :rocket:

Selamlar @erennet, foruma hoş geldiniz :raised_hand:t2: Bu çok güzel bir haber. Kampanyamı Değiştirmek İstiyorum - TurkNet TurkNet - Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz? bağlantısı üzerinden kayıt oluşturmanız yeterli olacaktır. Deneyiminizi forumda paylaşmanız dileğiyle, keyifli uçuşlar :rocket: