Altyapı

@ModeratriX Teşekkürler twitterdan yazdım zaten altyapı bilgisi için aranmayı bekliyorum.

1 Beğeni

@ModeratriX Telefon şikayeti olarak yazdım yanlış başlıktan yazmışsınız ve bizden hizmet almıyorsunuz TurkNet 'e şikayette bulunmanız gerekiyor dediler aynı şeyleri TurkNet 'e de yazdım onlar ne cevap verecekler bekliyorum.

Değişen bir şey olmayacak.
Türk Telekom a şikayet yazdım.
TurkNet e şikayet yazdım.
TTNet e şikayet yazdım.

Sonuç?

1/3 şeklinde dönüş yaptılar.

Yani bana da öyle geliyor ama insan umut ediyor işte az da olsa

Cimer e de yazın Telekom un TurkNet in Twitter hesaplarına yazın, bakanlığa yazın.

Yusuf Kıraç’a yazın, Cem Çelebiler’e yazın…

Türk Telekom ve TurkNet ekipleri çay içiyor herhalde her işimizi Müdürlere, Müdür Yardımcısına, Devlete yazıyoruz.

1 Beğeni

@sinan.kurmus,
Ümit Önal
Adil Karaismailoğlu 'nu da unutma!

Oimde btk üzerinden şikayette bulunmuştum sorunum çözüldü. Altyapı yok diyen saha ekibine selamlar :joy:

Sorunun çözüldüğünde sevindim iyi günlerde kullanın :+1:

1 Beğeni

Çözüldü diye sevinmiştim tatildeydim yeni döndüm karşılaştığım sonuç
Bıktım artık destek kaydı açmaktan

Sizin bağlantınız ankastrede ADSL olan bir uca bağlanmış olmasın?

2 Beğeni

@ModeratriX Bilmiyorum bunu nasıl öğrenebilirim?

Hız performans adımından destek kaydı açın. Bina girişinde bulunan ankastrede etiketli uçları kontrol edin. Bunun dışında yapabileceğiniz bir şey yok. TurkNet ve Telekom un çözmesi gerekiyor

@gokselbasol Sorunum çözülmedi diyerek kaydı tekrar açmıştım zaten. Ankastre, bina girişinde telefon yazan kutu mu oluyor yoksa onun altında bir kutu daha var kabloların falan olduğu yoksa o kutu mu?

Küçük gri kutular olur genelde. İçinde telefon kabloları bulunur

1 Beğeni