Altyapi sorgulama

Merhaba saygı değer arkadaşlar.

İlk aboneliğime alt yapım 16 mbps desteklediği için 16 mbps ile başladım dün 35 mbps başvurduğum da hattım desteklediğini söylediler ama port sorunu çıktı zar zor kavga dövüş kendimize port ayırabildik :slight_smile:
Bir haftadır alt yapının hangi hızı desteklediğine bakıyorum ama çalışma olduğundan dolayı şuan abone olamazsınız hatası alıyorum. Bu hata genel bir arızamı?

Port dolu olduğu için öyle gözüküyor.

Farklı sorgulama siteleri üzerinden yaptınız mı? Aynı hatayı mı alıyorsunuz?

Yaptım bir kaçı alt yapınız yok diyor bir kaçı da aynı hatayı veriyor

1 Beğeni

Geçmiş olsun. Bütün portlar dolu ve TT bu neden ile APİ sisteminde bu hatayı verdiriyor. İşiniz yaş!
Bağlı bulunduğunuz TT müdürlüğüne gidin. Ama bir yararı olmayacak. BTK yada CİMER e de şikayet edebilirsiniz. Ama onun da bir yararı yok. Hepsi de devlet kurumu olduğu için birbirlerini ısırmayacaklar. İşininiz şansa kaldı…

1 Beğeni

Benim altyapım zaten çok farklı ben hiç birşey anlamıyorum bundan :slight_smile: size bir kaç resim atıcam

Sizin ankastreniz direğin üzerinde bulunan bu kutu sanırım. Onun kapağının olması gerekirdi. Kapaksız olması size zamanlar sorun yaşatır. Yağmura maruz Kalan kabloları korozyon nedeniyle kayıp yaşatır.

Eskiden orda idi şimdi apartmanın girişinde hemen. Direk şuan sadece o kablo için duruyor aslında coktan o direği almaları lazımdı

1 Beğeni