Altyapı sinyal eksikliği?

6 nisan çarşamba günü akşam vakti TurkNet’li oldum. Cuma günü sabah yani ayın 8’inde kuruluma geldiler ve alt yapıda bir sinyal eksikliği var kuramayız dediler ve hala bekliyorum evde nerdeyse 1 haftadır ailecek internetsiz kaldık ve biz gigafiber müşterisiyiz, oysa bu alt yapı 3-4 aylık yeni olmasına rağmen böyle bir sorunla karşılaştım yardımlarınızı bekliyorum.

1 Beğeni

Altyapı sorgulama üzerinden bakıldığında sonuç ne çıkıyor ?

Ben de aynı durumu yaşadım. Üstelik bilgi de vermiyorlar. Geçen hafta salıdan beri sinyal bekliyorum

1 Beğeni

Ne düşünüyorsun peki bekleyecek misin daha 7. Gün olmus senin 7-10 gün arasi düzelir demişlerdi ama ümidim yok

@EFG bu konuda bilgi vericektir büyük ihtimal ile.

Merhaba @Yusuf35 bana özel mesaj üzerinden adresinizi il, ilçe, mahalle, sokak ve bina numarası olarak açık bir şekilde gönderir misiniz?

@justnaggy aynı bilgileri sizden de tekrar istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

1 Beğeni

Tamam yolluyorum hemen. Attığım mesajlar size iletiliyor mu acaba @EFG

1 Beğeni

Zaten daha önce özelden yolladım ama bugün yazdığım mesaja cevap vermemiştiniz. Bir daha yolluyorum hocam

Mesajınızı aldım. Gelişme olması durumunda size dönüş yapacağım.

Hafta sonuna kadar bölgenizde yaşanılan sinyal zayıflığı sorununu gidermeye çalışacağız. Arkadaşlarım sizi arayarak bilgi vermişler.

Hala çözülmedi bekliyorum ve neden çözülmedi anlamış değilim

Sizinle gün içerisinde arkadaşlarım iletişime geçmişler. Plan listemizde olduğu söylenmiş ancak siz işlem yapılmasını istememiş ve iptal ettirmişsiniz sanırım :frowning:

Yardımcı olabileceğim farklı bir durum var mı?

Çözümü için çalışıyoruz. İlgili ekiplerimiz gelip yerinde kontrol edecekler durumu… Bunun için onlara bilgi verdim.

Şimdi size tekrar detay verebilmek için arkadaşlarıma yazdım. Geri dönüş aldığım zaman size bilgi vereceğim.

Ne demek iptal ettirmişsiniz öyle bir sey yok bunu bana mı yazdınız bilmiyorum dün beni kimse aramadı ben sizi aradım islem devam ediyo diyorsunuz tamam dedim hafta sonuna kadar dediniz oldu c.tesi hala çözülmedi @EFG

@Baran @ModeratriX @EFG bugün bilmem kaçıncı gün hafta sonun kadar çözeceğiz dediniz c.tesi günündeyiz hala çözün yok neden böyle davranıyosunuz bi yardımcı olun artık hep robotik cevaplar geçiştirici cevaplar