Altyapı İle İlgili

2 ay önce başka bir iss ile altyapı talebi oluşturmuştum bu gün talebiniz reddedildi sebebi ise bölgede altyapı olmaması diye mesaj geldi ama bölgede kullanan var yani altyapı var neden red yemiş olabilir

Hangi iss hocam ? Bazı firmalar kendileri talep alarak iletmeye başladılar.

1 Beğeni

gıbırnet

bende aynı durumda 2 altyapı yada basvurdum red geldı
altyapı kımın ıse o getırıyormus onlarda getırmıyor ortada kaldık bakalım yıne bugun tekrardan altyapı ıcın muracat yaptım…arsanın dıbınden gecsede logar olsada eve altyapı cekılmedıkce altyapı yok dıye gecıyor…bende dıyorum durum bu eve altyapı ıstıyorum anlıyorlar ıslerıne gelmıyor…-_-
5 mt kablo cekılecek baska kazı ısı yok dıyorum …evın ıcıne teslısatıda cekerım desemde
bakalım cabalar sonuc verırmı vermezmı.:((

2 altyapı başvurusu da gıbırnetten mi red yedi hocam ? Bazı çektiren arkadaşlar var forumlarda donanım haber vs. para alınıyormuş gıbırnetin çektiği metro internetten öyle duydum.

ben türktelekom a başvuru yapıyom 1 hafta ya arıyorlar beraber altyapı sorgulama yapıyoz altyapı adresinize ulaşmamıştır diyip kapıyolar hiç bişede yapmıyolar

Altyapı talebinin reddedilip kabul edildiğini kontrol edebilecek bir sayfa mı var gıbırnette bende yapmıştım başvuru geçen hafta.

burdan tıkla başvurumun durumunu öğrenmek istiyorum de başvuran kişinin adını ve soyadını ver durumunu diyolar

ama hep devam ediyor diyorlar zaten başvuru sonuçu cıktımı sms geliyor bana reddedildi dedi

Firmaların ağzına bakıyoruz.Halbuki müşteri çekmek için onların yalvarması lazım.Ama bilinçsiz kullanıcılar tepki göstermediği için bu altyapı meselesi böyle hal alıyor.Çok çok gerideyiz fiber altyapı sürecinde. Sana kaç gün içerisinde red bilgisi geldi sms olarak ? Çok sürüyor mu talep incelemeleri ?

2 ay sonra geldi sonuç

resmen ezıyet edıyorlar
ben altyapı yok zaten evım anayola sıfır 2 mt yanımdan telekom logarı var fıber dosedıler rıca ettım ekıplerden ek yapılması ıcın 10 mt bosluk bırakıp rulo seklınde koydular fakat turktelekom ne dedımse evınızde alt yapı yok bende zaten yok oldugu ıcın adresıme kablo baglanmasını ıstek yapıyorumda anlamamazlıktan gelıyorlar -_-

Değerli Müşterimiz,
Talebiniz ile ilgili olarak yapılan inceleme neticesinde; Hizmet aldığınız adreste Fiber internet alt yapısı olmadığı tespit edilmiş olup, alt yapı ile ilgili çalışmalar hakkında ekiplere bilgilendirme yapılmıştır. Konu hakkında tahmini süre bilgisi iletilememektedir. Sorun yaşamanız durumunda 4441444’ü arayarak çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz.

altyapı kımınse o cekmesı gerekıyor dıger operatorler bırsey yapamıyor cunku.
her ıkı opratordende ıstek yaptım bakalım baska altyapı yok cunku kımden baglatabılırsek sansına artık…--
bu fıberı baglatmak bu kadar işkenceli olmamalı bende yıllardır fıber gelsede alsam dıyordum hayal oldu -
-

Aynı Şeyi Bana Vdsl Olarak Diyorlar Son Olarak Twitter Dan Yusuf Kıraç a Yazdım Oda Olmassa Bırakacağım Uğraşmaya Değmez Daha

Ben Yusuf Kıraç ve Ümit Önal ile de görüştüm sosyal medya ve linkedin üzerinden. Müdürlükten aradılar planlarımızda var bu sene bu sene diye diye 5 sene oldu neredeyse hala yapılacak. Cadde ve Sitelere yaptılar sadece bölgemde. Gigafiber gelecek belediye problem çıkarıyor. Kazı yok diye. Artık kişilere ulaşmak da bir şeyi çözmüyor. Müdürlüğe de kaç kere gittim. Hep planlanlıyor deniliyor.

yusuf kıraç a yazıyorum Twitter dan cevap vermiyor ümit önal a mail atıyorum bir şey olmuyor turktelekom un sitesinden şikayet açıyorum bir şey olmuyor btk dan şikayet açıyorum yine bişe olmuyor başka bir yöntem varmı deniyim

1 Beğeni

Bende 0 binaya taşındım alt yapi yoktu turktelekomdan başvuru yapmak işe yarıyor ancak onunla birlikte twitter dan sürekli yönetimdekilere yazmanız lazım ben yaklaşık 20 günde getirttirdim turktelekomu hemde fiber olarak uğraşmanız lazim

Ben 2 aydır her yolu deniyorum bişe değişmiyo bi diyorlar sene sonuna kadar biter bi diyolar 2 yılda biter

Ben oyle bi yazdimki her gun yazdim siz yapamacaksaniz kim yapacak sene olmus 2022 internetimiz yokfalan hep böyle darladım

Hocam zaten TT Ctosu Yusuf Kıraçın bir proje reklamı gibi bir şey bu. Altyapı olmayan yere 1 hafta içinde fiber adı altında çalışma planlatıyorlar. Altyapı olmaması sebebi ile direk fiber çekiyorlar bu çok normal bir şey. 5 senedir gerek yetkililer gerek müdürlükten sürekli haberdarım. Hala çalışma yapılacak. Bu işler para ve proje ile dönüyor. Eğer o bölgeye istemesinler altyapı çalışması değil TT nereye yazarsan yaz gelmez ki benim durumum böyle.