Altyapı ile ilgili bilgi

En azından bir bilgiye ulaşmıssınız. Sabır dilemekten başka elde bir şey kalmıyor.

2 Beğeni

Bizim apartmana 24 Temmuzda gigafiber kutusu kondu ardından 3 Ağustosta da aktivasyon gerçekleştirildi tüm mahallede şuan kurulum ekibini bekliyorum.

2 Beğeni

Siz yine şanslısınız hocam size kutu gelmiş bana kutu gelmedi ne zaman geleceği de belli değil

Evet, kurulumda tamamlandı gelen arkadaş da sağolsun kabloyu nereden istediysem o taraftan çekti bayağı başarılı bir firma hız olarak da çok memnunum.

Komedi gibi ama gercek :joy::joy:

Sizde benden şanslısınız bu ile 1 metre çekilmiş değil :smiley:
@Jeslow 1 speedtest görüntüsü yollasan

Merhabalar, endişelenmeyin. Bölgelerin aktivasyonu belirli bir sıraya ve yoğunluğa göre gerçekleştiriliyor. İzin ve prosedürler tamamlandıktan sonra uygunluk halinde binanıza da kablolama ve kutulama yapılır. Süreçler farklılık gösterebildiğinden ne zaman tamamlanacağıyla alakalı ortalama bir süre vermek yanıltıcı olabilir. En kısa sürede GigaFiber’e kavuşmanız dileğiyle :rocket:

@alperenatici ve konuda ki diğer tüm kişiler gelişmeleri haberdar etmek istedim
Bugün altyapıyı kontrol ettiğim vakit karşımda ki binalara aktivasyon geldiğini gördüm
Halbu ki turknetin bana verdiği bilgi benim binama kutulama yapılmadan aktivasyon olmayacağıydı :smiley: daha uzuuun bir süre 1000mbps yüzü görmem daha da uğraşacaklarını sanmıyorum arıza kaydını açtığım vakit şimdide bu durumdan bahsetmek için arayan kişi altyapı ekibiyle görüştüm çalışmalar devam ediyordan başka hiç bir şey söylemiyorlar ilk aradığım vakitler siz TurkNet kullanıcısı olduğunuz için önceliktesiniz tarzı cümleler kurarken şimdi aslında her birinin yalan olduğunu görüyorum TurkNet beni ilk kez bu kadar süre abone bulunduğum bir durumda mağdur bıraktı gerçekten şaşırıyorum
O kadar zoruma gidiyor ki karşı binam 1000mbps kullanabiliyorken benim burada 50mbps kullanıyor olmam
Karşımda ki binadakiler 20 katı hızımda indirme yaparken ben burada belki 1 2 ay belki 1 2 yıl beklemek zorunda kalacağım
Arıza kaydınıda hala kapatmadım her gün arayıp dursunlar her arayan kişiye her gün gerekirse aynı bilgileri anlatıp dururum ta ki bu sorun çözülene kadar burada ki yazdıklarımın pek bir çare olacağını düşünmüyorum ama içimden geldiği için yazıyorum gerçekten çok kırıldım yani bu kadar şanssızlık bir insanın hayatına üst üste gelir mi anlayamıyorum
1000mbps geliyor diye sevinirken şimdi karşımda ki binalarda var mahallemde ki her binada var bir bende yok gerçekten şaşırtıcı ahashahah
Ki altyapı ekibinde çalışan kişilerede ricada bulunmuştum gördüğüm vakit bak abi ben burada oturuyorum rica ediyorum gelin yapın şurayada diye bir bana getirmediler inat mı acaba :smiley: neyse durum bu millet gelecek gibi durmuyor ama zorlayacağım sürekli

Selamlar @Skynel, tekrar söylüyorum. Endişelenmeyin. Olumsuz düşünmenizi gerektirecek bir durum yok. Bölgenizin GigaFiber ile donatılması çok güzel bir haber. Sıra size de gelecek. Sabırsızlığınızı ve heyecanınızı anlıyorum. Zorlamanıza da gerek yok çünkü bu özel hizmet ile sıranız geldiğinde siz de buluşacaksınız :innocent:

1 Beğeni