Altyapı hızım ne destekliyor

valla hocam emin olun müşteri hizmetleri olması birşeyi değiştirmez ben arıyorum boş yani arıza kaydını açıyor sadece tt ye iletiyor bu kadar yani olsada olmasada birşey değişmez emin olun en azından TurkNet tahütsüz sunuyor bu firmalar habire ttahhüt şuna çıktıgımda bana 500 lira ceza ödeticekler

taahhutün kaç ayı kaldı ?

bildiğim kadarıyla bu ayı saymazsak onumuzdekı ay bıtıyor ben direk geçiş saglıyacam zaten portu kaybetmemek için

120tl sini TurkNet karşılıyor hocam arayıp bilgi alın superonline den isterseniz

ben turktelekomdayım 5 ayım var 500tl çıkıyor yılbaşında geçmeyi düşünüyorum

musteri hizmetleri cok onemli tabi karsidaki temsilci konuya hakim nitelikli ve yetkili oldugu surece yoksa modemi ac kapa dicekse bi anlami yok evet

doğru diyorsunuz superonlıne ile konustum ben 561 tl istıyor suan baktım tam detayına inmedım btk ya şikayet etmıstım 3 defa ıtıraz ettım suan kurum incelemesinde 1 ay kala zaten verıcem cezayı direk geçiş yapacam

aynen modem konusunda haklısınıızda hocam ben pek bir fark göremıyorum yanı sadece güncelleme yapıyor o da çoğu zaman bende olan sorun modeme sinyal gitmiyor dsl ışığı düşmüyor yani musterı hızmetlerının olması ıyı olur ama o kadar buyultecek bir problem yok altyapı kendı saglayıcının olsa olur zatende turknette olsa bile aynı sorunlar olur ararsın arıza kaydını açar tt ye iletir bu yani