Altyapı desteklenmesine rağmen desteklenmiyor diye sorgulamada çıkması

Yazları Kayseri’de geçiriyorum ve her yaz 2 yada 3 ay internet bağlatiyorum. Yıllardır evimi VDSL desteklemesine rağmen bu sene sorgulama yaptığımda desteklenmiyor yazısı çıktı. Müşteri hizmetlerinden destek kaydı oluşturdum internet altyapiniz yok internet baglayamayiz dediler. Yan binalarin hepsini sorgulattim hepsinde TurkNet kullanılabiliyor kar. Binada TurkNet kullanan var. Ben hersene TurkNet bağlatiyorum şimdi neden bağlanmıyor. Yardıminizi bekliyorum

Ekte gecen sene internet baglattigimda telefondan gelen etiketlendi sekilde gorunmekte.

Merhaba, Turk Telekom portları ortak kullanım yapılabilen portlardır. Yani bu süreçte siz hizmetinizi iptal ettiğiniz zaman vdsl altyapı portunu farklı bir kişi almış olabilir bu sebeple altyapınızda vdsl göremiyor olabilirsiniz. Yaşanan tatsız durum için üzgünüz fakat Turk Telekom altyapısına ne yazık ki müdahale edemiyoruz. Dilerseniz Turk Telekom bölge müdürlüğü ile iletişime geçip kesin sebebini öğrenebilirsin.

Bu konu, son yanıttan 60 dakika sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.