Alt yapı gelip gitti

Santralde çalışma var diyorlardı bügün alt yapı sorguladım her gün yaptığım gibi alt yapım var olarak gözüktü 15 mbs aktif alt yapılarıda varmış turknetin dedi 85 tl ye eee ne oldu desek saat 21 oldu alt yapım gene gitti santral çalışması var gene diyor extranette ve diğer alt yapı sorgulama sitelerindede vardı alt yapım açık port ta vardı. Şimdi neyin çalışması geldi gene anlamıyorum.!

23 gündür asntral çalışması bitsin diye bekledim bügün bitti sandım gene geldi çalışma.

Merhaba, santral yönetimi TurkNet’de değil bilginiz olsun. Port bitmiştir veya santral’de çalışma vardır.

Çalışamya girmeden önce zaten port var yazısını aldım yani portluk bir dava değil VAE ye geçmem gerek doluluktan geçiremiyorlardı Port var olduğunu anlayınca VAE geçiş için başvurdum saat 20 gibi gitti diye tahmin ediyorum 19 da hala vardı alt yapı.

Merhaba Facebook’dan Barış bey ile detaylı konuşmuştunuz bende yanındaydım. Size tüm yapabileceklerinizi söyledi, onların dışında yapılabilecek pek bir şey yok.

Barış Bey in verdiği bilgiler çok gizli değil ise burada da paylaşır mısınız? Diğer kullanıcıların bilgi alması için

Aslında klasik bilgiler. Sürekli altyapı gelip gittiği için vae geçiş yapılamıyor. İptal ettirip altyapı göründüğü anda tekrar başvuru yaparsa Vae den hizmet alabilecek. Daha sonra durumu temsilcilere anlattığı zaman Yapa’ya geçiş yapılmayacak.

1 Beğeni

Altyapı gelip gitme durumu çalışmaya bağlı mı?

Çalışma da olabilir , kapasite doluluğu ile alakalı da olabilir. Aynı sorunu bir akrabam yaşıyordu, müdürlük adsl ve vdsl port olmadığı için böyle demişti.

Kapasite doluluğu dediler santral çalışması bundandır dün alt yapı gelip gittiğinde inceleme fırsatım oldu port durumunun var olduğu gözüktü bu yüzden Vae için tekrar başvuru yaptım dün saat 4-5 gibi .