Aktivasyon yapılalı 6gün oldu fakat internet yok

Merhaba,
Evime internet bağlanalı 6gün oldu fakat asla doğru dürüst kullanamadım. Sık sık kopmalar yaşamamın yanı sıra internetin aktif olduğunu gördüğüm zamanlarda bile bağlanmam imkansız. Sorunumu iletmek için kendi sitelerine bile giremiyorum. Mobil internetimden 6 gündür sık sık kopma ve yavaş bağlantı adı altında arıza kaydı oluşturdum ve en sonunda dün modemimin arızalı olduğunu söylediler. Modemi de Turknetten almıştım ve sadece 6gündür kullanıyorum. Modemle ilgili asla yardımcı olmadılar ve beni ZYXEL müşteri hizmetlerine yönlendirdiler. Orayı da aradım. Modemin kurulumunu tekrar beraber yaptık fakat buna rağmen internete giremiyorum. ZYXEL yanması gereken bütün ışıkların yandığını ve bu durumda modem de bir arıza olmadığını bildiriyor. TurkNet asla kendinden kaynaklanmadığını söylüyor. Ben asla internet kullanamıyorum. Lütfen gerekeni yapın!

Farklı ödünç bir modem ile deneme şansınız var mı veya modemi komşunuzun hattına bağlayıp deneme şansınız var mı?

farklı modemle de denedim. o şekilde bağlandı gösterip asla hiçbir siteye girmiyor. kendi modemleriyle en azından çok ağır da olsa yükleniyordu bazı siteler.

Kurulum kısmında kullanıcı adınızı 123456adsl@turk.net şeklinde yazıyorsunuz değil mi?

Turknetin benim için belirlemiş olduğu @turk.net uzantılı adres ve şifreyle yaptım kurulumu.

2 Beğeni