Aktivasyon tamamlandı

Bu uzucu olmus be kanka…

Merhaba

Bildiğim kadarıyla TT alt yapısından TurkNet alt yapısına geçerken iptal ettirmek gerekiyor tekrar başvurmak lazım ama yinede destek kayıt açarak sora bilirsin belki değişmiştir.

1 Beğeni

Yazdım ama bakalım umarım tekrardan başvuru yapmam gerekmiyordur

Bu neymiş ya ben 97/8 alıyorum balkona Wi-Fi şifresi yazdım ne yapacağım bu kadar hızı komşular faydalansın diye :joy:

1 Beğeni

Dünden beri ilgili birimin keyfinin olup bilgi paylaşmasını bekliyorum şaka mı ? Bu kadar zor mu geciş yapmak bilgi için bile günlerce beklemek mi gerekiyor.Hız konusunda milyon kere iyiyse müşteri hizmetleri konusunda milyon kere kötü @EFG hocam bu duruma yapabileceğimiz bir şey var mı ben sabırsızlandıkça daha çok bekliyorum.

1 Beğeni

Aynı şekilde bende bekliyorum kaç gündür.

2 Beğeni

Ferhat seninle akraba çıkacagız kanka aynı mahallede oturuyoruz bana gelirlerse aynı gün sana da gelirler buyuk ihtimalle

2 Beğeni

Çok sevindim @gorkem :smiling_face_with_three_hearts: Ben hizmet aktiflik durumunuz için size elimden geldiği kadar yardımcı olmaya devam edeceğim. GigaFiber sinyallerimizi size ulaştırdığımız an benden mutlusu olmayacak sanırım :rocket:

1 Beğeni

Ben bu durumu en kısa süre içerisinde tamamlamak için çalışacağım. Gelişme olması durumunda bilgi vereceğim @gorkem :pray:

1 Beğeni

:joy::joy::joy::joy:sizi de çok uğraştırdım gerçekten , teşekkür ederimm

1 Beğeni

Gorkemle aynı gün aktif olur muhtemelen aynı mahalledeyiz ekipler de uğraşmamış olur bu senkronizasyonu ayarlarsanız ekipler için de daha iyi olur. Buna da bir bakarsanız memnun olurum @EFG

2 Beğeni