Aktivasyon sorunu. acil yardım

10 gündür internetimi aktif edemedi TurkNet. daha kaç gün bekleyeceğim sabrım tükendi. iptal edeceğim artık başka bir internet sağlayıcısına geçmeyi düşünüyorum.

Aktivasyon sürecinin neresindesiniz. Bina girişinde adınıza etiketli kablo bırakıldı mı? Kurulum ekibi gelecek miydi yada geldi mi?

türk telekomdan ekip geldi kablo taktı kağıtla beraber 05.06.2020 de taktı. 06.06.2020 de TurkNet ekip geldi eve bağlantıyo yaptı. kendi modemini taktı sinyal yol dedi. tekrar kutuya indi ve oradan baktı sinyal yok dedi arıza kaydı oluşturdu. 3 gün içerisinde gelecek dedi. 10 gün oldu aktivasyon yapılmadı.

Online işlem merkezi üzerinden kayıt açabiliyor musunuz? Eğer TurkNet Online İşlem Merkezi de kayıt açma aktif ise DSL ışığı yanmıyor şeklinde kayıt oluşturun. Ve ankastreyi tekrar kontrol edin. Telekom ekipleri etiketleme yapmış mı diye?

türktelkom etiketlemsi nedir? ankastreye kablo bağladı ve kabloya kağıy taktı gitti.

Etiketi Telekom mu yoksa TurkNet ekipleri mi yaptı?

türk telekom ilk geldi kutuya kablo bağladı gitti. ertesi güm türknetten biri bağlanan kablo ile eve gidecek kabloyu bağladı. ama1 sinyal olmadığı içün kurulum tamamlanmado. arız kaydı oluşturdu. 10 gün oldu halen internet yok.

@Hakan.Yildirim @HKN

1 Beğeni

Merhaba,

Müşteri bilgilerinizi DM üzerinden benimle paylaşır mısınız? Kontrol ettirmek istiyorum.

1 Beğeni

şimdi size dm den gönderdim.

Gördüm, bilgi vereceğim size.

1 Beğeni

bekliyorum. rica etsem 1 saat sonra cevap verir misiniz?

Bekir bey halen soruhum düzelmedi. 15 gün oldu yeni aboneyim ama sinyal vermediler halen. İşlerim aksadı pişman oldum TurkNet 'e geçtiğime