Aktivasyon Olmuyor

İlk defa Turknetli olayım dedim pişman oldum. İnternette yorumları okusaymışım keşke aktivasyon çilesi herkeste var. 2 ile 6 iş günü dediler 23ünde başlayan süreç bitmedi. Ekip geldi kablo kısa dedi halledeceğiz dedi gitti gidiş o gidiş. Türk Telekom ile çalışıyorlar anladık ama bu şekilde iletişimsizlik yoktur herhalde. Evde internet yok telefonlarda internet hakları bitti. Abonelik iptali için başvuru yaptım sonunda gerçi abonelik denmez herhalde ona internet almadan abonelik denilmemesi gerekiyor. Aktivasyon sorunum gün içinde çözülürse iptal etmekten vazgeçeceğim dedim ancak malesef başarılı olamadılar.

Merhaba, bölgesel yoğunluk olabilir. Peki, abone numaranızı özelden alabilir miyim?

Gönderdim abone numarası özelden

Gönderdim abone numarasını özelden

Tamamdır, kaydımızı takip edelim…

Zaten bu TurkNet’in başına ne geliyorsa türk telekom yüzünden geliyo, benim aktivasyon işlemleri 1.5 ay sürdü türk telekom sürekli ret verip durdu en son sinirlenip iptal ettirdim

1 Beğeni

Ben 1.5 ay bekleyemem siz yine iyi beklemişsiniz başka firmalara 2 günde sağlıyorsa Türk net ile Türk Telekom arasında sorun var demektir. Burada ben iptal ettiğimde Türk Telekom yüzünden Türk Net de mağdur edilecek. Otursunlar konuşsunlar müşteriyi mağdur etmesinler

1 Beğeni