Aktivasyon ne zaman biter?

TurkNet kurye bugüne randevu oluşturmuştu ama gelmedi haber de verilmedi yarında gelmesse ne yapmalıyım destek’den talep açtım müşteri hizmetlerini aradım ilgileniceklerini söylediler yarın gelmezlerse ne yapayım sizinki kaç güne geldi
destek numaram:50259296

1 Beğeni

ben pazar günü telefonla başvuruda bulunmuştum. TurkNet pazartesi günü kurye gelip evrak imzalatacak demişti ama o gün gelmedi perşembe günü geldi :smiley: Geç olsunda güç olmasın :slight_smile: Ben küçük bir ilçede oturduğum halde böyle olduysa büyük yerleri tahmin bile edemiyorum. :slight_smile:

gelmeden önce arıyorlarmı kendimiz kargoyla gönderebiliyormuyuz hızdan memnunmusun altyapının hepsini alabiliyormusun

1 Beğeni

TurkNet’e hoş geldin ve hayırlı olsun. Evet arıyorlar. Memnunum. Altyapımın verdiği max hızı alıyorum. Hiç bir sıkıntı yok.

1 Beğeni

eğer bu hafta gelmezlerse ne yapmalıyım okul var bilirsiniz hız çok önemli onun için geçmiştim teşekkür ederim sizlere de hayırlı olsun hızınız hiç düşmesin

1 Beğeni

imzadan sonra kaç gün içinde açıldı

1 Beğeni

Aktivasyon süresi ile ilgili bilgiyi bu sayfada bulabilirsiniz. Abonelik İşlemleri ve Teknik Destek - Turknet

29 Aralık’ta imza için geldiler ay gün fotoğraf ile sisteme yüklendi belgeler. 30 Aralık’ta aktif olarak kullanmaya başladım.

Gelmeden once kacta ariyorlar sabahmi yoksa tam gelirkenmi bugun kendim gondericem kargoyla yoksa kurye gelmicek gibi musteri hizmetleri kuryeye dedik dedi ama bilemedim

1 Beğeni

Valla beni beni gelmeden bir gün önce aradı ve ben bugün gelemeyeceğim yarın sabahtan orada olacağım yarın sabah geldiğimde tekrar ararım dedi. Sabah saat 9.00 9.30 gibi geldi 9.52 de evrakları sisteme yüklemiş

Keske haber verseler sorun olmazdi ama haberde vermediler

1 Beğeni