Akti̇vasyon 40 gündür yapilmamiş

Merhaba adım kamuran TurkNet’e 40 günden fazladır başvuru’da bulundum 40 gün sonra dün kurulum ekibiniz geldi bende sandım ki activasyonu o yapıcak ama oda benim yaptığım kurulumu yaptı activasyonu yapmamışlar dedi

Burda 40 gündür activasyon işleminizi tamamladık yazısı var ama onun yukarısındada 40 gündür activasyon işleminize başladık bildirisi var ben dün aradım TurkNet’i iptal ettim iptal 1 saat sonra kurulum ekibiniz aradı geleyim mi diye bende son şans vermek için müşteri hizmetlerinizi arayıp iptali durdurdum son bir umut kurulum ekibi gelir çözer diye ama oda benim yaptığım kurulumu yaptı !

Evde 2 engelli bireyiz %90 evde canımız acayip sıkılmaya başladı vakit geçmiyor 40 gündür bir sorun çözülmez mi? ALLAH aşkına lütfen şu activasyon kısmını hemen hal edin son 1 2 gün daha bekliyorum ondan sonra mecburen farklı bir operatörü arayıp geçmek zorunda kalacağım !

1 Beğeni

Merhaba gerekli kontroller yapıldıktan sonra size geri dönüş sağlanacaktır sorun yaşadığınız için üzgünüz.

2 Beğeni

Merhaba,

Ben sorunun tespiti ve çözümü için yeniden ilgili birimle iletişime geçtim.
Bizden kaynaklanan bir gecikme olduysa özür dileriz. Size bilgi verilmesini sağlayacağım.

3 Beğeni

Lütfen sizden rica ediyorum bu sorunu çözün artık, sizden haber bekliyorum !

Bu konu, son yanıttan 60 dakika sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.