Akşamları hız düşümü hakkında

Merhaba arkadaşlar çoğu forumda üyeliğim bulunuyor bu akşamları hız düşmesi ne yazık ki sadece Türknete özgü değil twitterdan turkcell i takip ediyorum 1 ay 1.5 ayda çözülmeyen arızalar facebookta teknoloji gruplarındayım oralarda aynı şekil örnek olarak ss ler.

3 Beğeni

Bunu aboneler anlamak istemiyor malesef. Bende aynı sorunu yaşıyorum ve sorunun kaynağının TT olduğunu biliyorum. Bu yüzden sabırla bekliyorum.

3 Beğeni

kendi bölgem için türknete geçmeden önce herhangi bir ping vs. sorunum yoktu.türknete geçtikten sonra şuana dek sadece pingimde artış oldu.altyapı çalışmamın devam ettiğini 7 gün içinde tamamlanacağını o yüzden hızıma bakamayacağını söylüyor başka bir teknik destek görevlisi de hızımın en fazla 16 olacağını söylüyor :d herkes birbiriyle çelişiyor

aynı sorun ile karşı karşıyayım umarım bu sorun cözülür

Aynı sorunu bende yaşamaktayım 15 daireli ufak bir apartmanda yaşıyorum. Doğrudan Türktelekom’dan hizmet alan komşumda sorun yaşanmazken Turk.Net’den hizmet alan komşumla beraber akşamları yüksek ping ve hız düşmesi yaşıyoruz. Daha önce ortalama 45 ping aldığım CS:GO’da 200 ve üzeri ping değerleri görmekteyim. Zaten gün içerisinde evde değiliz akşamdan akşama 3 maç CS:GO oynuyorduk o da zehir oldu umarım bir an önce çözüme kavuşur…

Akşamları benim de hızım düşüyor. Turknet de 2 adet aboneliğim var ve her ikisinden de arıza kaydı açıyorum. Birinde bölgenizde sorun var ilgileniyoruz diye cevap geliyor. Diğerinde hattınıza son 24 saatte kopma yok diye kayıt kapatılmak isteniyor. Her iki aboneliğim de aynı mahallede ve aralarında 100 metre mesafe var. Aynı bölgede olan üyelikler için bir müşteri temsilcisi farklı yazıyor diğeri farklı yazıyor. Ayıptır arkadaş. Geceleri ping 200 ve üstüne çıkıyor saat 20:00 ile gece 01:30 arasında sayfalar açılmıyor. Sorun çözülmez ise bunları avukatım ile mahkemeye vereceğim. Çünkü bizi aptal yerine koyuyorlar. Ben para ödüyorum ve parayı da kolay kazanmıyorum. Uzun zamandır Turknet abonesiyim ve her ay çatır çatır parasını ödüyorum.