Aksam vakitlerinde hız düşüşü

arkadaşlar merhaba,
aksam 19:00-23:30 civari hızım cok kotu duruma geliyor. aynı sorundan muzdarip olan var mı?

İl, ilçe ve bağlı olduğunuz santrali yazarsanız belki aynı yerde olan kullanıcılar görebilir.

Merhaba, satürasyon durumunuz olabilir. Hat değerlerinizi paylaşır mısınız? Destek kaydı açtınız mı, ne dediler?

1 Beğeni

Merhaba, genelde alt yapı yoğunluğuna göre internet hızlarında düşüş yaşanabiliyor yani 19:00-23:30 saat diliminde. Bana sorarsanız destek kaydı oluşturup sorununuzu anlamanızı öneriyorum fakat dediğim gibi alt yapı yoğunluğundan kaynaklanabileceğini diyebilirler size.

hocam simdi duzeldi. ama bu aralar cok SIK olmaya basladi.
destek kaydi gecen haftalarda actim, herhangi bir problem yasanmiyor diyip kapattilar; bu defa yeniden actim ve ekran goruntusu attim. bakalim bu defa nasil bi yol izlenecek

Sorun yaşadığınız saatler de 3 defa ve 15 dakika aralıklar ile Nperf sunucusunun İstanbul iline bağlı olarak test yapın ve sonuçları Temsilciye iletin. Değerleriniz de bir problem yok. Sizden ricam aynı dolaba bağlı olduğunuz komşularınızdan, sorunun başladığı zaman onlar da test yapabilir belki onlarda da durum aynıdır, genel bir problem olabilir.

1 Beğeni