Afyonkarahisar 20.00 01.00 arasi hız düşmesi ping artışı

Abone numaram 1836466 . Afyonkarahisarda saat 19.35 ile birlikte sorun başlıyor.01.30 da bitiyor.Suan devam eden bir desteğim var.

Sabah saatlerinde hizim

Sorun öncesi hızım

Sorun başlaması

Geçen yaşanan en kötüler :slight_smile:

Sokak a çıkma yasağı günü hız testim:

Bende Afyon dayım malesef seninki gene iyi ben 1.2 MB hıza düşüyorum ve Ping yükseliyor beinconnetch abone oldum malesef 1 aydır ağız tadıyla maç izleyemedim

Hız testinde benim bugün 3 megabit dün biraz iyiydi ama bugün berbat.Sendede bu sorun olması aslında iyi.Bende tek sorun bende zannediyordum.O zaman biraz fazla ugrasirsak düzeltirler bence

Ben günlerdir uğraşıyorum Eşrefpaşa MH deyim bence TTNet bilerek bizlere işkence yapıyor Telekom genel müdürü email attım çünkü üst komşu TTNet kullanıyor 16 MB hızda iptv izliyor ben 75 hız alıyor iken izleyemedim kısaca TurkNet de ise artık abone sayısı hayli çok fazla arttı o yüzden kapasitesi kaldırmıyor

Benimde arkadaşım 16 ondada dün dışında hiç sorun olmadı .Biz ise 3 e düşüyoruz.Birde tuhaf olan şey gibir ve millenicomda bu sorun yok .Turknetten kaynaklanıyor.Ve sorunu pahalı olsa da az çok kazandığı ilde bu soruna halletmiyeceklerse abone kaybettip hiç para kazanamiyackalr bu gidişle

Pazartesi çözüm olmazsa TTNet geçeceğim çünkü bıktım artık bilmiyorum ya TurkNet kaldıramıyor müşteriyi artık arıza kaydı açtıkça daha berbat hale geldi kısaca Telekom kaynaklı diyerek oraya attılar topu sonuç çıksın memnun kalmazsam TTNet yolu gözüküyor milenyum da aynı oluriki gün sonra

Teşekkürler
(20 karakter)