Adsl2+ modem

Arkadaşlar ben zyxelin vdsl modemi kullanıyordum. Ethernet ile 75-80 download 30 upload alıyordum. Fakat wifi ile bağlantılarda 10 15 arası downloada düşüyordu. Bende zyxeli aradım. Modemin sinyalinde sıkıntı olabileceğini dedi. Yarın kargoyla göndericem. Asıl sorum şu an bir arkadaştan ADSL2+ modem aldım 1 hafta 10 gün kullanmak için. Bağladım şuanlık 16 mbps download ve 1 mpbs upload veriyor. Modemim geri dönene kadar br sorun yaşatır mı bana ? Başka modemde bulamadım 5-10 günlüğüne

YAPA’dasınız sanırım. Bozuk değilse bir sorun olacağını sanmıyorum.

2 Beğeni

Evet. Şu anlık bağlandım. Sorun yaşatmaz umarım

Selçuk Bey bu wifide inanılmaz hız düşmeleri modemden kaynaklıdır de mi ? Ethernetde 75 80 arasında alıyorum. Wifi ile 12 15 arasında alıyordum. Vdsl modem olsa denicektim. Garantiye yollamadan ama bulamadım çevremde

Birçok sebebi olabilir. Kullandığınız cihazların kalitesi, Mesafe, 2.4Ghz için bluetooth kulaklıklar, çalışan farklı kablosuz cihazlar gibi.

4 Beğeni

Merhaba,YAPA altyapısında mısınız ADSL modem nasıl kullanabiliyorsunuz altyapınızda merak ettim ?

30 upload aldığına göre yapa dadır kesin. yapada adsl ve vdsl sinyal eş zamanlı veriliyor. eğer adsl modem takarsan modem kapasitesi kadar, vdsl modem takarsan hattın kapasitesi kadar hız alırsın.

2 Beğeni

Teşekkürler.(20 karakter)

1 Beğeni